Simpan Kongsi

Rumah Bandar untuk Dijual

Sudah usang

The Strata 2, Bandar Puteri Bangi, Bangi, Selangor, Malaysia

549,000 MYR
295 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,862
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

For Sale: Lower Unit, Facing Play Ground, The Strata 2, Bandar Puteri Bangi

==========================
Asking price: RM549,000
==========================

Details:
Type: Townhouse
Unit: Intermediate lower unit
Tenure: Freehold (non bumi lot)
Title Type: Strata
Bedrooms: 3
Bathrooms: 3
Built up size: 1862 sqft
Land area: 26 x 65 sqft
Renovated
-Paster siling
-Table top & cabinet
-Wardrobe
-Autogate

Facilities:
- 24 hours security

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
1,862 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, Feb 27, 2025 11:43 AM
Eye icon Paparan
5501

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Kedai Kak Ina
13 ft
Makanan & Minuman Restoran
Tempat letak kereta
400 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
479 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Sekolah Kebangsaan Bangi
594 ft
Pendidikan Sekolah
Sekolah Jenis Kebangsaan (C) Yoke Min, Bangi
1,093 ft
Pendidikan Sekolah
Richeese Factory
1,768 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Starbucks
1,804 ft
Makanan & Minuman Kafe
Star Grocer
1,883 ft
Membeli-belah Pasar raya
Nando's
2,041 ft
Makanan & Minuman Restoran
The Coffee Bean & Tea Leaf
2,077 ft
Makanan & Minuman Kafe
Klinik Desa Bangi Lama
2,920 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Hutan Pendidikan Alam
3,150 ft
Rekreasi Taman

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

535,000 MYR 287 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,862 Sq. Ft.
Wadihan Fairuz
1 bulan yang lepas 3817
329,000 MYR 228 MYR / Sq. Ft.