Simpan Kongsi

Rumah Bandar untuk Dijual

Sudah usang

Taman Bukit Emas Town House, Cheras, Selangor, Malaysia

350,000 MYR
292 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,200
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

INTERESTED!! for viewing

Papar
ZAHARAH
REN69890
Papar
Skyprop Real Estate

Taman Bukit Emas Town House Balakong Cheras

====================
Price: RM 350,000
ZAHARAH Papar
====================

PROPERTY DETAILS:
- townhouse
- 3 Bedroom 2 Bathroom
- Freehold
- Non Bumi Lot
- Size: 1200sqft

ZAHARAH
REN69890
Papar
Skyprop Real Estate

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,200 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, Feb 27, 2025 11:42 AM
Eye icon Paparan
6239

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

FamilyMart
56 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Snacks Monster
62 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Starbucks
69 ft
Makanan & Minuman Kafe
Pizza Hut
72 ft
Makanan & Minuman Restoran
You City Retail
95 ft
Membeli-belah Pusat membeli-belah
Pauline's
98 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
TMC
121 ft
Membeli-belah Pasar raya
ZUS Coffee
141 ft
Makanan & Minuman Kafe
Chagee
151 ft
Makanan & Minuman Kafe
7-Eleven
187 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Health Lane Family Pharmacy
220 ft
Penjagaan kesihatan Farmasi
Mixue
246 ft
Makanan & Minuman Kafe

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

420,000 MYR 356 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,180 Sq. Ft.
Denver Sin
1 bulan yang lepas 4104
365,000 MYR 336 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,087 Sq. Ft.
Paul Chong
1 bulan yang lepas 3921
350,000 MYR 284 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,231 Sq. Ft.
Edward Chan
1 bulan yang lepas 4258
339,000 MYR 312 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,087 Sq. Ft.
Wayne Yap
1 bulan yang lepas 3454
390,000 MYR 398 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
980 Sq. Ft.
Howard Tang
2 bulan yang lepas 4212
380,000 MYR 441 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
862 Sq. Ft.
Hussin Ali Idris
2 bulan yang lepas 4439

Lihat juga

ZAHARAH BT HASNAS
Senarai Hartanah 35