Simpan Kongsi

Pangsapuri untuk Dijual

Sudah usang

Batu 7, Kuching, Kuching, Sarawak, Malaysia

285,000 MYR
310 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
920
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

GROUND FLOOR Sentosa Apartment FOR SALE
Location: Batu 7, Kuching

✅ Bedrooms: 3
✅ Bathrooms: 2
✅ Size Around 920 SqFt
✅️ Mixed Zone
✅️ Brand New Unit
✅️ OP ISSUED

💰Selling Price: RM285,000 (Negotiable)

𝐂𝐨𝐧𝐭𝐚𝐜𝐭 𝐦𝐞 𝐭𝐨 𝐬𝐜𝐡𝐞𝐝𝐮𝐥𝐞 𝐟𝐨𝐫 𝐚 𝐯𝐢𝐞𝐰𝐢𝐧𝐠
𝐀𝐚𝐫𝐨𝐧 𝐒𝐢𝐚 (𝐑𝐄𝐍 𝟒𝟐𝟗𝟕𝟐)
Papar
𝐓𝐡𝐞 𝐑𝐨𝐨𝐟 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐭𝐲 𝐒𝐝𝐧 𝐁𝐡𝐝 𝐄(𝟏)𝟏𝟔𝟎𝟓

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
920 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Wed, Feb 26, 2025 1:58 PM
Eye icon Paparan
28560

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Mr. Jiu Jiu (Fine-dining)
105 ft
Makanan & Minuman Restoran
Commons
148 ft
Makanan & Minuman Kafe
Winnie’s Cafe
Jalan Main Bazaar
213 ft
Makanan & Minuman Kafe
Aladin Cafe
331 ft
Makanan & Minuman Restoran
Restoron Maha Shafi
364 ft
Makanan & Minuman Restoran
Sapiah Cafe
410 ft
Makanan & Minuman Kafe
Sit & Sip
436 ft
Makanan & Minuman Kafe
Lau Ya Keng Foodcourt
Jalan Carpenter
443 ft
Makanan & Minuman Restoran
Mui Xin Laksa Panggung - Sarawak Laksa
Jalan Carpenter
449 ft
Makanan & Minuman Kafe
Lau Ya Keng - Kuay Chap
Jalan Carpenter
463 ft
Makanan & Minuman Kafe
Curry House Carpenter Street
463 ft
Makanan & Minuman Restoran
Kafe Wayne
466 ft
Makanan & Minuman Kafe

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

180,000 MYR 300 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
600 Sq. Ft.
Joey Liew REN: 01374
1 bulan yang lepas 2604
140,000 MYR 214 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
654 Sq. Ft.
Joey Liew REN: 01374
1 bulan yang lepas 2438
180,000 MYR 300 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
600 Sq. Ft.
Joey Liew REN: 01374
3 bulan yang lepas 7220
180,000 MYR 277 MYR / Sq. Ft.