Save Share

House for Sale

Outdated

Taman Krubong Utama, Krubong, Malacca, Malaysia

300,000 MYR
210 MYR / Sq. Ft.
Price (Malaysian Ringgit)
1,430
Size (Sq. Ft.)
3
Beds
2
Baths

Description

FOR SALE ‼️‼️

Teres Setingkat,
Taman Krubong Utama,Melaka

======================
Harga Jual : RM300K nego😱
Below MV320K
======================

Detail hartanah:-
✅Teres setingkat
✅Bumi lot
✅3 bilik, 2 bilik air
✅Leasehold berakhir 28 Dec 2105
✅Keluasan: 22x65 sqft
✅Mempunyai tanah belakang extra dalam 4kaki

✅ Carpoch dengan Autogate
✅ Master Bedroom Ada Bilik Air
✅ Dapur dengan Table Top dan Kabinet
✅Bilik 2 ada Loteng
✅FREEGIFT 1unit aircond
✅Freegift TV cabinet
✅Siling L Box
✅Bukan kawasan Banjir

Kemudahan:-
📍Lokasi dekat dengan Taman Merdeka
📍Sebelah Apartment Krubong Utama
📍Dekat dengan Industri Krubong,Visyah, Olympic Cable dan Taman Teknologi Cheng.
📍10Min ke Industri Batu Berendam, Texas Instruments,Infineon.
📍10min Ke Pusat Bandar
📍10min Ke MITC

Show

Berminat?
Hubungi saya
AZUWA FADZIL
REN38637
Show
IQI REALTY

Details

Bed icon Bedrooms
3
Bathtub icon Bathrooms
2
Sofa icon Furnished
Partially Furnished
Maximize icon Size
1,430 Sq. Ft.
Home icon Title type
Freehold
Calendar icon Posted at
Fri, Jul 18, 2025 12:15 AM
Eye icon Views
6647

Property location

Nearby amenities

Playground
663 ft
Leisure Playground
Playground
735 ft
Leisure Playground
Krubong Perdana Park
869 ft
Leisure Park
Playground
899 ft
Leisure Playground
Playground
1,047 ft
Leisure Playground
Playground
1,165 ft
Leisure Playground
Ikhwan Cafe
1,742 ft
Food & Drinks Cafe
Park
1,752 ft
Leisure Park
Ikhwan Bakery
1,755 ft
Shopping Bakery
Ikhwan Mart
1,765 ft
Shopping Convenience store
Parking
1,785 ft
Transport Parking
Sekolah Menengah Kebangsaan Krubong
1,824 ft
Education School