Save Share

Bungalow for Sale

Outdated

Pulau Serai, Dungun, Terengganu, Malaysia

360,000 MYR
279 MYR / Sq. Ft.
Price (Malaysian Ringgit)
1,289
Size (Sq. Ft.)
3
Beds
3
Baths

Description

πŸ”₯ BANGLO SETINGKAT DI PULAU SERAI, DUNGUN UNTUK DIJUAL! πŸ”₯
Harga: RM360,000
Lokasi: Pulau Serai, Dungun, Terengganu

---

Spesifikasi:
- 🏠 Keluasan Rumah: 1289 sqft
- 🌳 Keluasan Tanah: 370m² / 3982sft
- βœ… Freehold (Rizab Melayu)
- πŸ› 3 Bilik Tidur, 3 Bilik Air
- πŸ›‘ Pagar Batu Keliling
- βœ… Sedia Diduduki (CCC)

---

Kemudahan Berdekatan:
- πŸ•Œ 50m ke Masjid Al Mustaqqim
- 🏫 850m ke SMK & 750m ke SK Pulau Serai
- πŸ₯ 6.9km ke Hospital Dungun

---

Akses Mudah:
- πŸš— Jalan Utama Dungun - KT

---

πŸ“ž Hubungi Mohd Fariz (REN 27438)
πŸ“± Show
πŸ”— [WhatsApp Sekarang!](https://www.wasap.my/ Show/banglo360k

---

🏑 Tempah Rumah Impian Anda Sekarang!

Details

Bed icon Bedrooms
3
Bathtub icon Bathrooms
3
Maximize icon Size
1,289 Sq. Ft.
Home icon Title type
Freehold
Calendar icon Posted at
Mon, Jul 14, 2025 12:14 AM
Eye icon Views
4639

Property location

Nearby amenities

7-Eleven
518 ft
Shopping Convenience store
T-Shoppe
574 ft
Shopping Convenience store
Sekolah Kebangsaan Pulau Serai
633 ft
Education School
Parking
3,068 ft
Transport Parking
SMK Pulau Serai
3,960 ft
Education School