Save Share

House for Sale

Outdated

AMANJAYA ZON ANGGERIK, Sungai Petani, Kedah, Malaysia

170,000 MYR
170 MYR / Sq. Ft.
Price (Malaysian Ringgit)
1,001
Size (Sq. Ft.)
3
Beds
2
Baths

Description

TERES SETINGKAT MURAH, BERSEBELAHAN TAMAN PERMAINAN DAN LOKASI STRATEGIK UNTUK DIJUAL

AMANJAYA ZON ANGGERIK
=======================
HARGA JUALAN : RM 170,000
=======================

Spesifikasi:
» Teres Setingkat
» Freehold
» Lot Melayu
» Keluasan Tanah: 1001 sqft
» Bilik tidur : 3
» Bilik air : 2

=======================
HARGA JUALAN : RM 170,000
=======================

Maklumat lanjut sila hubungi:

IHSAN ZAINUDDIN
CCI REALTY
Show
REN44862
*zzw**
31/5/25

Details

Bed icon Bedrooms
3
Bathtub icon Bathrooms
2
Maximize icon Size
1,001 Sq. Ft.
Home icon Title type
Freehold
Calendar icon Posted at
Thu, Jul 10, 2025 12:18 AM
Eye icon Views
4685

Property location

Nearby amenities

Park
758 ft
Leisure Park
Playground
1,253 ft
Leisure Playground
Zon Anggerik Park
Jalan Anggerik 1
2,267 ft
Leisure Park
Bandar Mutiara Park
Jalan BM 4/8
2,605 ft
Leisure Park
Park
3,035 ft
Leisure Park
7-Eleven
3,258 ft
Shopping Convenience store
Playground
3,310 ft
Leisure Playground