Save Share

House for Sale

Outdated

Seberang Balok, Kuantan, Pahang, Malaysia

210,000 MYR
212 MYR / Sq. Ft.
Price (Malaysian Ringgit)
990
Size (Sq. Ft.)
3
Beds
2
Baths

Description

Rumah Teres Setingkat Seberang Balok Kuantan untuk dijual

‼️ Facing Open ‼️Bebas Banjir

Harga Jualan : RM210,000

Details ;
✅Freehold
✅Rezab Melayu
✅Luas Tanah 990sqft (18x 60)
✅3 Bilik 2 Bilik Air
✅Bebas Banjir

Amenities ;
📍 700m Surau Ar Rahman
📍800m TMG Express Balok
📍1.9km Sekolah Kebangsaan Balok Baru
📍2.9km Institut Latihan Perindustrian Balok
📍3.0km Pekan Balok
📍6.0km TLDM Tanjung Gelang
📍7.0km Pelabuhan Kuantan

Call/whatsapp 👇

SHAHRINA (REN 39004)

Bed icon Bedrooms
3
Bathtub icon Bathrooms
2
Maximize icon Size
990 Sq. Ft.
Home icon Title type
Freehold
Calendar icon Posted at
Tue, Jul 1, 2025 12:21 AM
Eye icon Views
14951

Property location

Nearby amenities

SK Balok Baru
2,543 ft
Education School
SMK Pelabuhan
2,766 ft
Education School
SK Pelabuhan
3,507 ft
Education School