Save Share

House for Sale

Outdated

Taman Bukit Rambai Utama, Bukit Rambai, Malacca, Malaysia

190,000 MYR
173 MYR / Sq. Ft.
Price (Malaysian Ringgit)
1,097
Size (Sq. Ft.)
3
Beds

✅Malay Reserved(MCL)
✅3 Bilik, 2 Bilik Air
✅Keluasan:1097 sqft
✅Mempunyai loteng

𝐋𝐨𝐤𝐚𝐬𝐢 𝐒𝐓𝐑𝐀𝐓𝐄𝐆𝐈𝐊 :
=================
✅Berhampiran Sekolah Rendah & Menengah
✅Berhampiran klinik kesihatan kerajaan
✅Berhampiran pusat membeli belah familystore
✅Berdekatan Mcdonald's, pusat tarikan
pelancongan Klebang
✅Akses Mudah Lebuh AMJ
✅Kemudahan setempat seperti Restoran, dan pam minyak.

===============
Harga : RM190k
===============

Berminat boleh hubungi saya:-

Show

Azuwa Fadzil REN38367
☎️ Show

Details

Bed icon Bedrooms
3
Bathtub icon Bathrooms
2
Maximize icon Size
1,097 Sq. Ft.
Home icon Title type
Freehold
Calendar icon Posted at
Tue, Jul 1, 2025 12:20 AM
Eye icon Views
7045

Property location

Nearby amenities

Taska Permata Kemas Taman Bukit Rambai Utama
Jalan RU 8
0 ft
Education Kindergarten
Tanjung Minyak Jaya Park
1,240 ft
Leisure Park
Taska Permata Kemas Taman Rambai Jaya
Jalan RJ 16
1,722 ft
Education Kindergarten
Rambai Jaya Park
2,087 ft
Leisure Park
School
2,238 ft
Education School
Jack Sparrow Chinese Muslim Food
Jln TMS 8,
2,241 ft
Food & Drinks Restaurant
Tongmo D'Champa Malacca
Jalan Tanjung Minyak
2,536 ft
Food & Drinks Fast food
Taman TMU Park
2,822 ft
Leisure Park
Park
2,851 ft
Leisure Park
Park
2,877 ft
Leisure Park
Playground
3,054 ft
Leisure Playground