Save Share

House for Sale

Outdated

Taman Cempaka, Ampang, Selangor, Malaysia

850,000 MYR
386 MYR / Sq. Ft.
Price (Malaysian Ringgit)
2,200
Size (Sq. Ft.)
5
Beds
3
Baths

Description

[ RENOVATE JADI 5 BILIK ] TERES 2 TINGKAT , TAMAN CEMPAKA , AMPANG

===============================
UNTUK JUALAN : RM 850,000 ( NEGO )
================================

+ Teres 2 Tingkat
+ Keluasan tanah: 1,386 kaki persegi
+ Keluasan binaan: anggaran 2,200 kaki persegi
+ Unit telah renovate: 5 bilik + 3 bilik air
+ Dapur beserta "kitchen cabinet" dan "table top"
+ Dijual bersama aircond ( di ruang tamu dan kesemua 5 bilik )
+ Leasehold bumi lot

Lokasi
+ Surau ( 180 meter )
+ Sekolah Rendah Agama ( 220 meter )
+ Lebuhraya MRR2 ( 230 meter )
+ Padang Cempaka ( 300 meter )
+ LRT Cempaka ( 2.6 km )
+ Ampang Point Shopping Center ( 2.7 km )
+ Hospital Ampang ( 3.7 km )
+ SK Ampang Campuran ( 3.7 km )
+ SMK Bandar Baru Ampang ( 4.2 km )

Deposit ( boleh NEGO )
+ 3.24% untuk booking
+ 6.76% ketika tandatangan SPA*
*bergantung pada keupayaan pinjaman

Peguam & Penilai boleh disediakan

Berminat? Whatsapp FIT-RI dengan klik pada link ini:

Show

FITRI Show
Perunding Hartanah (REN 59601)
IQI Realty E(1) 1584

Details

Bed icon Bedrooms
5
Bathtub icon Bathrooms
3
Sofa icon Furnished
Partially Furnished
Maximize icon Size
2,200 Sq. Ft.
Home icon Title type
Leasehold
Calendar icon Posted at
Sun, Jun 22, 2025 12:16 AM
Eye icon Views
3132

Property location

Nearby amenities

Pasaraya Matahari
879 ft
Shopping Supermarket
Park
879 ft
Leisure Park
7-Eleven
896 ft
Shopping Convenience store
Cafe
925 ft
Food & Drinks Cafe
99 Speedmart
938 ft
Shopping Supermarket
Cafe
951 ft
Food & Drinks Cafe
KK Super Mart
1,030 ft
Shopping Convenience store
Axis Atrium
1,060 ft
Shopping Shopping mall
Playground
1,132 ft
Leisure Playground
Convenience store
1,188 ft
Shopping Convenience store
99 Speedmart
1,345 ft
Shopping Supermarket
Cafe
1,535 ft
Food & Drinks Cafe