Save
Share
Bungalow for Sale
OutdatedJalan Taman Fikri 4/6, Kemaman, Terengganu, Malaysia
Description
Rumah Banglo 1 1/2 Tingkat di Taman Fikri, Chukai
📍Jalan Taman Fikri 4/6, Chukai
====================
Harga : RM 530,000 sahaja
Harga : RM 530,000 sahaja
====================
Market Value: RM 550,000
Spesifikasi Bangunan:
=================
+ Keluasan Tanah : 6,663 sqft
+ Keluasan Rumah : 1,590 sqft
+ Bilik: 4
+ Bilik Air: 4
+ Leasehold (Mei 2084)
Show
Zulaikha Amielia | PEA4152
Hubungi saya jika memerlukan khidmat Ejen Hartanah yang Berdaftar
TELEGRAM - BANYAK LAGI SENARAI HARTANAH UNTUK DIJUAL DISINI
Show
📍Jalan Taman Fikri 4/6, Chukai
====================
Harga : RM 530,000 sahaja
Harga : RM 530,000 sahaja
====================
Market Value: RM 550,000
Spesifikasi Bangunan:
=================
+ Keluasan Tanah : 6,663 sqft
+ Keluasan Rumah : 1,590 sqft
+ Bilik: 4
+ Bilik Air: 4
+ Leasehold (Mei 2084)
Show
Zulaikha Amielia | PEA4152
TELEGRAM - BANYAK LAGI SENARAI HARTANAH UNTUK DIJUAL DISINI
Show
Details
4
4
1,590 Sq. Ft.
Leasehold
Wed, Mar 19, 2025 10:32 AM
5488
Property location
Nearby amenities
Restoran Al Hajar
1,870
ft
Food & Drinks
Restaurant
Mortgage calculator
Similar properties
485,000
MYR
287 MYR / Sq. Ft.
4
Beds
3
Baths
1,690
Sq. Ft.
Muhammad Najmi b Che Seman
1 month ago
676
495,000
MYR
74 MYR / Sq. Ft.
4
Beds
3
Baths
6,700
Sq. Ft.
Helmi
3 months ago
1598
820,000
MYR
114 MYR / Sq. Ft.
4
Beds
3
Baths
7,180
Sq. Ft.
Rosdiana Binti Abdullah
4 months ago
2214
430,000
MYR
62 MYR / Sq. Ft.
4
Beds
3
Baths
6,921
Sq. Ft.
indra amier iskandar
5 months ago
2539
510,000
MYR
92 MYR / Sq. Ft.
4
Beds
2
Baths
5,517
Sq. Ft.
Mohamad Izham Razizul
5 months ago
2784
420,000
MYR
210 MYR / Sq. Ft.
4
Beds
3
Baths
2,000
Sq. Ft.
NURUL HAFIZAH
5 months ago
2979
Safety tips
Remember, your safety is a top priority. Take necessary precautions and conduct due diligence before making any commitments. Find out more.See also
Zulaikha Amielia Binti Mohd Zulkupli
Listings
3