Save Share

House for Sale

Outdated

Taman Kelisa Ria Puncak Surya Sungai Petani, Sungai Petani, Kedah, Malaysia

360,000 MYR
113 MYR / Sq. Ft.
Price (Malaysian Ringgit)
3,196
Size (Sq. Ft.)
4
Beds
2
Baths

Description

TAMAN KELISA RIA PUNCAK SURYA SUNGAI PETANI SEMI D SETINGKAT FOR SALE CASHBACK RM40K RENOVATED & EXTENDED DAPUR DEKAT MYDIN TAMAN BATIK
=========================
HARGA BULANAN BERMULA RM1415
=========================
Spefisikasi
~ Semi D Setingkat
~ Freehold
~ International Lot
~ Keluasan Tanah: 3196 sqft
~ Keluasan Binaan: 1000 sqft
~ Bilik Tidur: 4
~ Bilik Air: 2
~ Renovated & Extended Dapur
=========================
Tarikan:
~ 8 minit ke Mydin Taman Batik
~ 10 minit ke Lotus
~ 11 minit ke Restoran Nasi Kandar & Pasaraya ECONO
~ Dekat Sekolah & Masjid
~ 20 minit ke tol Sp Selatan
~ 40 minit ke tol BKE Lunas
=========================
HARGA JUALAN: RM360,000
MARKET VALUE: RM400,000
CASHBACK: RM40,000
=========================

Details

Bed icon Bedrooms
4
Bathtub icon Bathrooms
2
Maximize icon Size
3,196 Sq. Ft.
Home icon Title type
Freehold
Calendar icon Posted at
Mon, Feb 3, 2025 10:23 AM
Eye icon Views
5200

Property location

Nearby amenities

Restaurant l and n
1,053 ft
Food & Drinks Fast food
Playground
1,683 ft
Leisure Playground
Playground
2,536 ft
Leisure Playground
Playground
2,546 ft
Leisure Playground
Playground
2,579 ft
Leisure Playground
Playground
2,717 ft
Leisure Playground
Playground
2,746 ft
Leisure Playground
Playground
2,776 ft
Leisure Playground
Playground
3,274 ft
Leisure Playground
Park
3,327 ft
Leisure Park
Bandar Mutiara Park
Jalan BM 4/8
3,327 ft
Leisure Park