Save Share

House for Sale

Outdated

Bukit Banyan, Sungai Petani, Kedah, Malaysia

495,000 MYR
322 MYR / Sq. Ft.
Price (Malaysian Ringgit)
1,539
Size (Sq. Ft.)
4
Beds
4
Baths

Description

RUMAH UNTUK DIJUAL BUKIT BANYAN SUNGAI PETANI OPEN FACING 🔥🔥

Lokasi : Bukit Banyan , Sungai Petani, Kedah
Jenis Hartanah : Teres dua setingkat
Status : Freehold
Jenis Milikan : Non Bumi Lot
Luas Tanah : 1539 sq.ft
Bilik Tidur : 4
Bilik Air : 4

Harga Jualan : RM 495,OOO (NEGO)‼️

Show
REN 62593
CCI REALTY SDN BHD

Details

Bed icon Bedrooms
4
Bathtub icon Bathrooms
4
Maximize icon Size
1,539 Sq. Ft.
Home icon Title type
Freehold
Calendar icon Posted at
Tue, Jan 14, 2025 1:37 PM
Eye icon Views
3484

Property location

Nearby amenities

Bukit Banyan Hill Park
1,096 ft
Leisure Park
Park
1,138 ft
Leisure Park
Azelia Park
1,257 ft
Leisure Park
Hill Park Visitor Parking
1,417 ft
Transport Parking