保存 分享

出售的平房

已过期

Kelab Cinta Sayang, Sungai Petani, 吉打, 马来西亚

630,000 MYR
95 MYR / 平方英尺
价格 (马来西亚林吉特)
6,610
大小 (平方英尺)
4
卧室

* FREEHOLD / Lot Non Bumi
* Keluasan Lot : 6610 kps
* Binaan : Anggaran 2000 kps
* Bilik tidur : 4
* Bilik air : 2
* Bilangan parking : 2

» Tol PLUS Expressway SP Utara

‼️HARGA JUALAN : Rm630k‼️
MV : 650k

Info Lanjut & Viewing, Call / WhatsApp 👇
显示
Azhar@Hartanah Utara
REN 56084
IQI Realty

详细信息

Bed icon 卧室
4
Bathtub icon 浴室
2
Maximize icon 大小
6,610 平方英尺
Home icon 产权类型
永久产权
Parking icon 停车位
2
Calendar icon 发布于
Tue, Nov 11, 2025 1:47 AM
Eye icon 次观看
5470

房产位置

附近设施

Hussain’s Cinta Sayang
Jalan 2
738 英尺
餐饮 餐馆

房贷计算器

类似房产

550,000 MYR 102 MYR / 平方英尺
4 卧室
3 浴室
5,403 平方英尺
Muhammad Ihsan Zainuddin
1个月前 2036
738,000 MYR 183 MYR / 平方英尺
4 卧室
3 浴室
4,036 平方英尺
Lucian
1个月前 2561
580,000 MYR 107 MYR / 平方英尺
4 卧室
3 浴室
5,403 平方英尺
T.A CHAN
2个月前 2918
500,000 MYR 82 MYR / 平方英尺
4 卧室
3 浴室
6,098 平方英尺
Mohd Fazli Bin Ahmad Tarmizi
2个月前 3138
565,000 MYR 94 MYR / 平方英尺
4 卧室
2 浴室
6,000 平方英尺
Siti Mashethah Binti Sahad
3个月前 6300
620,000 MYR 115 MYR / 平方英尺
4 卧室
4 浴室
5,414 平方英尺
Tiny Basarudin
3个月前 7373

也看看

Azhar Hartanah Utara
房源 13