保存 分享

出售的平层住宅

已过期

Blok 1, Jalan TS Utama 3, Nilai, 森美兰, 马来西亚

79,000 MYR
122 MYR / 平方英尺
价格 (马来西亚林吉特)
650
大小 (平方英尺)
3
卧室
1
浴室

描述

FLAT TAMAN SEMARAK NILAI UNTUK DIJUALL

TINGAT 1 Flat Taman Semarak Blok 1, Jalan TS Utama 3, Bandar Baru Nilai, 71800 Negeri Sembilan.

- Freehold
- 3 bilik , 1 Bilik Air
- 678sqft
- Tingkat 1 NAIK TANGGA
- Jalan kaki surau Taman Semarak.
- Dekat dengan pelbagai kemudahan
(Bank, Sekolah Rendah , Sekolah Menengah , Aeon Nilai)

Contact
MR LEE
显示

详细信息

Bed icon 卧室
3
Bathtub icon 浴室
1
Maximize icon 大小
650 平方英尺
Home icon 产权类型
永久产权
Calendar icon 发布于
Thu, Jul 17, 2025 12:10 AM
Eye icon 次观看
23392

房产位置

附近设施

SK
138 英尺
购物 超市
99 Speedmart
758 英尺
购物 超市
SMK Taman Semarak
1,545 英尺
教育 学校
7-Eleven
1,772 英尺
购物 便利店
学校
2,103 英尺
教育 学校
停车场
2,802 英尺
交通 停车场

房贷计算器

类似房产

260,000 MYR 240 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
1,085 平方英尺
Mike Tan
1个月前 2046
55,000 MYR 61 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
900 平方英尺
Diana Hasan
1个月前 2381
150,000 MYR 221 MYR / 平方英尺
3 卧室
1 浴室
678 平方英尺
Syafiq Rosli
1个月前 2555
75,000 MYR 115 MYR / 平方英尺
3 卧室
1 浴室
650 平方英尺
Azhan
4个月前 9224
150,000 MYR 221 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
680 平方英尺
FITRI ISHAK - 0189534295
5个月前 10615
110,000 MYR 162 MYR / 平方英尺
3 卧室
1 浴室
678 平方英尺
KHAIRI MANSOR
5个月前 11501

也看看

Mr Lee
房源 17