保存 分享

出售的联排别墅

已过期

Puncak Perdana, Seksyen U10, Puncak Alam, 雪兰莪, 马来西亚

330,000 MYR
341 MYR / 平方英尺
价格 (马来西亚林吉特)
969
大小 (平方英尺)
3
卧室
2
浴室

描述

🏡 Townhouse Puncak Perdana, Seksyen U10, Shah Alam

Nak rumah yang tenang & strategik?
Rumah ni boleh nampak kubah Masjid Ar-Raudhah terus dari ruang tamu 😍
Memang sesuai untuk yang cari ketenangan dan suasana kejiranan yang baik.

💰 Harga: RM330,000
📞 Call/WhatsApp: Azrul – 显示

📌 Info Rumah:
- Tingkat atas (Townhouse)
- Saiz 969 sqft
- 3 bilik, 2 bilik air
- Leasehold (Bumi lot)

🔧 Rumah Dah Renovate:
- Porch dah bertile + ada awning
- Siap grill
- Kabinet dapur 3G moden
- Table top konkrit & bertile
- Dinding dapur siap jubin sampai siling

🚗 Akses Mudah:
Dekat GCE, NKVE, LATAR, DASH

Lokasi strategik, nak ke Shah Alam atau KL pun mudah

Call/wasap:

Azrul – 显示
REN45872 | IQI Realty

详细信息

Bed icon 卧室
3
Bathtub icon 浴室
2
Sofa icon 配有家具
无装修
Maximize icon 大小
969 平方英尺
Home icon 产权类型
租赁权
Calendar icon 发布于
Tue, Jul 15, 2025 12:10 AM
Eye icon 次观看
21217

房产位置

附近设施

大学
3,186 英尺
教育 大学
UiTM Puncak Perdana
Jalan Pulau Angsa A U10/A
3,376 英尺
教育 大学

房贷计算器

类似房产

370,000 MYR 336 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
1,100 平方英尺
Syaiful Azim
5个月前 6728
339,000 MYR 205 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
1,650 平方英尺
zuhaimi
5个月前 6636
370,000 MYR 336 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
1,100 平方英尺
Ariff Azlan
5个月前 5175
499,000 MYR 483 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
1,033 平方英尺
FADILUL HAKIMI BIN MUHAMMAD
10个月前 18792
318,000 MYR 193 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
1,650 平方英尺
ARINA
10个月前 18743
499,000 MYR 483 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
1,033 平方英尺
Sayid Zulhusni TS
1年前 15324

也看看

Azrul 014-5676787
房源 3