保存 分享

出售的联排别墅

已过期

TAMAN KRUBONG PERDANA, KRUBONG, Krubong, 马六甲, 马来西亚

200,000 MYR
141 MYR / 平方英尺
价格 (马来西亚林吉特)
1,420
大小 (平方英尺)
3
卧室
2
浴室

描述

TOWNHOUSE TAMAN KRUBONG PERDANA , KRUBONG , MELAKA

======================
Asking price : RM 200,000
======================

Details :
- Townhouse unit bawah
- Luas tanah 1420 sqft
- Bumi Lot
- Freehold
- 3 Bilik tidur
- 2 Bilik air
- Ada tanah tepi

Renovations :
- Fully tiles
- Fully grill

Nearby :
- 4 min ke SMK Krubong
- 6 min ke SK Krubong
- 5 min ke Caltex Krubong
- 16 min ke NSK
- 20 min ke Hospital Melaka
- 26 min ke Bandar Melaka

BERMINAT SILA HUBUNGI SAYA
NORAIDAH AHMAD
显示
IQI REALTY SDN BHD

#ryn

详细信息

Bed icon 卧室
3
Bathtub icon 浴室
2
Maximize icon 大小
1,420 平方英尺
Home icon 产权类型
永久产权
Calendar icon 发布于
Sun, Jul 13, 2025 12:08 AM
Eye icon 次观看
15225

房产位置

附近设施

游乐场
459 英尺
休闲 游乐场
停车场
1,076 英尺
交通 停车场
游乐场
1,102 英尺
休闲 游乐场
公园
1,119 英尺
休闲 公园
停车场
1,152 英尺
交通 停车场
游乐场
2,054 英尺
休闲 游乐场
游乐场
2,221 英尺
休闲 游乐场
Krubong Perdana Park
2,310 英尺
休闲 公园
公园
2,552 英尺
休闲 公园
游乐场
2,575 英尺
休闲 游乐场
游乐场
2,779 英尺
休闲 游乐场
游乐场
2,874 英尺
休闲 游乐场

房贷计算器

类似房产

160,000 MYR 216 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
741 平方英尺
Adrin Bin Abdul Wahab
1个月前 3428
180,000 MYR 246 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
731 平方英尺
LimJoanne
3个月前 7078
160,000 MYR 113 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
1,420 平方英尺
SITI MARIAMAH
5个月前 9699
165,000 MYR 225 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
732 平方英尺
Hisyam Idris
5个月前 10159
160,000 MYR 113 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
1,420 平方英尺
0132079879 Khairmy Amin
5个月前 10036
165,000 MYR 225 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
732 平方英尺
Viki Goh
6个月前 12044

也看看

NORAIDAH BINTI AHMAD
房源 34