保存 分享

出售的房屋

已过期

Bukit Katil, Bukit Katil, 马六甲, 马来西亚

265,000 MYR
189 MYR / 平方英尺
价格 (马来西亚林吉特)
1,400
大小 (平方英尺)
3
卧室
2
浴室

描述

TERES 1 TINGKAT BUKIT KATIL MELAKA.
====================
Harga Jual : RM265K ❗️

Freehold Bumilot
Built Up: 1400sq ft approximately 20x70 sqft
Bedroom : 3
Bathroom : 2
Land size : 1400

Rafizal Adham
REN 40182
DMG
IQI Realty Sdn Bhd

详细信息

Bed icon 卧室
3
Bathtub icon 浴室
2
Maximize icon 大小
1,400 平方英尺
Home icon 产权类型
永久产权
Calendar icon 发布于
Fri, Jul 11, 2025 12:16 AM
Eye icon 次观看
6801

房产位置

附近设施

SMK Bukit Katil
Jalan Tun Kudu
46 英尺
教育 学校

房贷计算器

类似房产

220,000 MYR 212 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
1,040 平方英尺
Azuwa Fadzil
1个月前 1797
230,000 MYR 221 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
1,040 平方英尺
0132079879 Khairmy Amin
4个月前 3662
298,000 MYR 194 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
1,540 平方英尺
Foo chin yee
5个月前 4074
250,000 MYR 192 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
1,300 平方英尺
Nadiah Binti Abd Rahim
5个月前 3768
279,000 MYR 233 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
1,200 平方英尺
EZ Milik Rumah Keluarga
7个月前 6495
275,000 MYR 208 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
1,320 平方英尺
annur
8个月前 8367

也看看

Rafizal
房源 6