保存 分享

出售的房屋

已过期

Bandar Puteri Jaya, Sungai Petani, 吉打, 马来西亚

475,000 MYR
140 MYR / 平方英尺
价格 (马来西亚林吉特)
3,400
大小 (平方英尺)
5
卧室

Sg Petani,Kedah
💥HARGA JUALAN RM475K(nego) 💥
▪︎Rumah Teres Semi D Dua Tingkat.
▪︎Keluasan 3400 sqft.
✅5 Bilik Tidur.
✅3 Bilik Air.
Kemudahan =
Masjid (300m)
Sekolah Rendah & Menengah(200m)
Caltex (200m)
Berhampiran Exit Sungai Petani Utara & Selatan
Pasaraya Lotus & Mydin
Shop's Lot & Kedai Makan
Calm Community.
=========================

Asking Price : RM475K

=========================

For more info, please contact

Ihsan Zainuddin
显示
REN44862
CCI Realty
*ariq
12/1/25

详细信息

Bed icon 卧室
5
Bathtub icon 浴室
3
Maximize icon 大小
3,400 平方英尺
Home icon 产权类型
永久产权
Calendar icon 发布于
Thu, Jul 10, 2025 12:20 AM
Eye icon 次观看
8047

房产位置

附近设施

Tasik Hill Park II
774 英尺
休闲 公园
游乐场
1,909 英尺
休闲 游乐场
公园
1,932 英尺
休闲 公园
游乐场
2,067 英尺
休闲 游乐场
游乐场
2,162 英尺
休闲 游乐场
游乐场
2,323 英尺
休闲 游乐场
游乐场
2,339 英尺
休闲 游乐场
游乐场
2,388 英尺
休闲 游乐场
Sekolah Kebangsaan Seri Pinang
2,795 英尺
教育 学校
Ujana Perbandaran
3,501 英尺
休闲 公园

房贷计算器

类似房产

350,000 MYR 109 MYR / 平方英尺
5 卧室
2 浴室
3,200 平方英尺
Mohd Fadli Noordin
2周前 830
450,000 MYR 292 MYR / 平方英尺
5 卧室
4 浴室
1,540 平方英尺
Khalijah Abd Aziz
1个月前 1526
998,000 MYR 148 MYR / 平方英尺
5 卧室
5 浴室
6,760 平方英尺
Low
2个月前 1793
580,000 MYR 181 MYR / 平方英尺
5 卧室
3 浴室
3,196 平方英尺
Derrick Ng
3个月前 4221
580,000 MYR 97 MYR / 平方英尺
5 卧室
5 浴室
6,000 平方英尺
AIZAM RAZAK
3个月前 4202
380,000 MYR 119 MYR / 平方英尺
5 卧室
3 浴室
3,200 平方英尺
ASHRAF MUSA
5个月前 4134

也看看

Muhammad Ihsan Zainuddin
房源 131