保存 分享

出售的平房

已过期

Taman Belimbing Setia, Durian Tunggal, 马六甲, 马来西亚

380,000 MYR
90 MYR / 平方英尺
价格 (马来西亚林吉特)
4,200
大小 (平方英尺)
4
卧室

•••••••••••••••••••••••••
Keluasan Tanah : 4200 sqft
Keluasan bangunan : 30x60 sqft
Status : Freehold Bumilot
Bilik tidur : 4
Bilik Air : 2
Grilled, Lampu, Kipas
Vacant

Gated&guarded

💥 10 minutes to ayer keroh toll
💥 10 minutes to mydin
💥 15 minutes to Aeon Ayer keroh /family Store/Pantai Hospital
💥 10minutes to Krubong Area

••••••••••••••••••••
Harga : RM380k
••••••••••••••••••••

Untuk maklumat lanjut dan semakan kelayakan pinjaman boleh hubungi

AISYAH
显示

详细信息

Bed icon 卧室
4
Bathtub icon 浴室
2
Sofa icon 配有家具
无装修
Maximize icon 大小
4,200 平方英尺
Home icon 产权类型
永久产权
Calendar icon 发布于
Tue, Jul 8, 2025 12:12 AM
Eye icon 次观看
9198

房产位置

附近设施

公园
679 英尺
休闲 公园
公园
781 英尺
休闲 公园
公园
1,240 英尺
休闲 公园
公园
1,362 英尺
休闲 公园
公园
1,631 英尺
休闲 公园
公园
1,778 英尺
休闲 公园
公园
2,415 英尺
休闲 公园
公园
2,526 英尺
休闲 公园
公园
2,697 英尺
休闲 公园
Sekolah Kebangsaan Belimbing Dalam
3,301 英尺
教育 学校

房贷计算器

类似房产

420,000 MYR 93 MYR / 平方英尺
4 卧室
2 浴室
4,500 平方英尺
Nadiah Binti Abd Rahim
1周前 657
450,000 MYR 113 MYR / 平方英尺
4 卧室
2 浴室
4,000 平方英尺
Sat Hashim
1个月前 2063
585,000 MYR 143 MYR / 平方英尺
4 卧室
2 浴室
4,100 平方英尺
Sat Hashim
1个月前 2064
648,000 MYR 117 MYR / 平方英尺
4 卧室
2 浴室
5,543 平方英尺
Jenny Tai
1个月前 1933
508,000 MYR 125 MYR / 平方英尺
4 卧室
2 浴室
4,080 平方英尺
Bukhori Mohamad
1个月前 2588
650,000 MYR 157 MYR / 平方英尺
4 卧室
2 浴室
4,150 平方英尺
Bukhori Mohamad
1个月前 2672

也看看

Aisyah
房源 4