保存 分享

出售的房屋

已过期

Taman Perpaduan, Ipoh, 霹雳, 马来西亚

235,000 MYR
218 MYR / 平方英尺
价格 (马来西亚林吉特)
1,080
大小 (平方英尺)
3
卧室
2
浴室

描述

🔥 RUMAH TERES 2 TINGKAT TAMAN PERPADUAN – HARGA DI BAWAH PASARAN! 🔥
🏡 Lokasi Panas | Siap Pindah Masuk | Leasehold Non-Bumi | Harga Boleh Dirunding!

📍 Cuma RM235,000 – Harga Giler Murah di Pasaran!
📍 Leasehold Non-Bumi Lot – Pegangan panjang, sesuai untuk pelaburan atau duduk sendiri!
📍 Rumah Siap Diduduki – Jimat Kos Renovasi, Terus Masuk!

💥 KENAPA RUMAH NI WAJIB TENGOK?
✅ 2 Tingkat, Ruang Luas & Selesa
– 3 Bilik Tidur | 2 Bilik Air | 1,080 sqft
– Ideal untuk keluarga yang nak ruang & keselesaan

✅ Harga Di Bawah Pasaran
– Unit jarang dijual murah begini
– Potensi naik harga tinggi – Peluang pelabur bijak!

✅ Kawasan Lengkap & Strategik
– Jalan kaki ke Masjid Abu Ubaidah & SK Pakatan Jaya
– Dekat pasar malam, kedai makan, 7-Eleven & stesen minyak – semua senang capai!

✅ Dekat Dengan Semua Yang Best!
– 5 minit ke Sunway Lost World, Sunway Mall & Sunway Medical Centre
– 16 minit ke AEON Kinta City – Tempat shopping, makan & hiburan satu tempat!

✅ Akses Mudah Ke Lebuh Raya
– 15 minit ke Tol Ipoh Selatan | 20 minit ke Tol Ipoh Utara

🎯 NAK RUMAH MURAH, LOKASI STRATEGIK & SIAP PINDAH MASUK?
🏠 Sesuai Untuk:
✔️ Keluarga Nak Rumah Sendiri
✔️ Pelabur Hartanah Cari Untung
✔️ Pembeli Pertama Nak Mulakan Hidup

📲 CEPAT! HUBUNGI SAYA SEBELUM ORANG LAIN GRAB!
🔗 Klik WhatsApp Sekarang:
👉 显示

📞 Ritchie Koo (REN 67783)
📱 显示

⚠️ Unit Terhad – Siapa Cepat, Dialah Yang Dapat!

详细信息

Bed icon 卧室
3
Bathtub icon 浴室
2
Maximize icon 大小
1,080 平方英尺
Home icon 产权类型
租赁权
Calendar icon 发布于
Mon, Jul 7, 2025 12:16 AM
Eye icon 次观看
14199

房产位置

附近设施

Sekolah Kebangsaan Pakatan Jaya
965 英尺
教育 学校
SK Perpaduan
1,824 英尺
教育 学校
公园
2,044 英尺
休闲 公园
99 Speedmart
Persiaran Perpaduan Jaya 1
2,119 英尺
购物 超市
A&W
3,087 英尺
餐饮 快餐
Subway
3,179 英尺
餐饮 快餐
停车场
3,323 英尺
交通 停车场
公园
3,399 英尺
休闲 公园

房贷计算器

类似房产

220,000 MYR 229 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
960 平方英尺
Mohamed Safwan Bin Borhan
1个月前 3500
280,000 MYR 215 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
1,300 平方英尺
Mohamed Safwan Bin Borhan
1个月前 3501