保存 分享

出售的房屋

已过期

Taman Sejati Indah, Sungai Petani, 吉打, 马来西亚

369,999 MYR
285 MYR / 平方英尺
价格 (马来西亚林吉特)
1,300
大小 (平方英尺)
3
卧室
3
浴室

描述

*FOR SALE / UNTUK DIJUAL*

Taman Sejati Indah, Sungai Petani Kedah

🔘Property Type : Double Storey Terrace - Medium Cost

🔘3 Bedrooms
🔘3 Bathrooms
🔘1300sqft
🔘Freehold
🔘Bumi Lot
🔘Fully Renovated

💰Offer Price: RM370,000 Nego

🗣 Pinjaman bank untuk sektor SWASTA/AWAM diuruskan secara PERCUMA ✅
🗣A-Z kami uruskan semua anda hanya perlu sediakan document✅
🗣Urusan guaman dan kwsp diuruskan✅
🗣TIADA CHARGE APA2 BUAT PEMBELI✅
🗣Kepada OWNER yang ingin menjual rumah boleh terus tekan link whatsapp di bawah ini✅

For more offer Call/SMS/Whatsapp
💼OD LEGACY PENANG
📞 显示
🕵🏻‍♂Farees
显示

详细信息

Bed icon 卧室
3
Bathtub icon 浴室
3
Maximize icon 大小
1,300 平方英尺
Home icon 产权类型
永久产权
Calendar icon 发布于
Fri, Jul 4, 2025 12:18 AM
Eye icon 次观看
4193

房产位置

附近设施

Petani Parade
554 英尺
购物 超市
99 Speedmart
636 英尺
购物 超市
Parkson Ria
699 英尺
购物 购物中心
KFC
1,024 英尺
餐饮 快餐
7-Eleven
1,027 英尺
购物 便利店
Lollipop
1,076 英尺
餐饮 餐馆
体育中心
1,093 英尺
休闲 体育中心
公园
1,132 英尺
休闲 公园
Guardian
1,270 英尺
医疗 药店
Nasi Kandar Pelita
1,273 英尺
餐饮 餐馆
Mega Kulim Pharmacy
1,273 英尺
医疗 药店
Klinik Cinta Sayang
1,276 英尺
医疗 诊所

房贷计算器

类似房产

175,000 MYR 146 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
1,195 平方英尺
Muhammad Ihsan Zainuddin
2周前 1217
210,000 MYR 175 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
1,200 平方英尺
Muhammad Ihsan Zainuddin
2周前 1168
270,000 MYR 180 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
1,500 平方英尺
RAJMIN RAHMAN
2周前 1346
499,000 MYR 204 MYR / 平方英尺
3 卧室
3 浴室
2,450 平方英尺
Karen Wong
1个月前 2614
299,000 MYR 114 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
2,625 平方英尺
Mustafa
1个月前 2769
258,000 MYR 152 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
1,700 平方英尺
Mohd
1个月前 3409

也看看

Farees
房源 17