保存 分享

出售的房屋

已过期

SP HEIGHT, Sungai Petani, 吉打, 马来西亚

300,000 MYR
114 MYR / 平方英尺
价格 (马来西亚林吉特)
2,637
大小 (平方英尺)
3
卧室
2
浴室

描述

RUMAH SEMI-D UNTUK DIJUAL SEGERA‼️‼️
SP HEIGHT SUNGAI PETANI, KEDAH.
HARGA JUAL : RM300K
NILAI PASARAN : RM330k
========================

Spesifikasi :
» Semi-D Satu Tingkat
» Freehold
» International Lot
» Keluasan : 2637sqft
» Bilik tidur : 3
» Bilik air : 2
» Bilangan parking : 2
========================

Kemudahan :
» 150m ke Taman Permainan
» 200m ke Surau
» 6 km ke pasaraya Tesco / Mydin
» 8 km ke bandar Sungai Petani
» Kejiranan harmony
========================

Easy access to :
» PLUS Highway exit Sungai Petani

~ Urusan pinjaman dan guaman akan diuruskan.

Untuk maklumat lanjut, boleh hubungi sis Asiah.
Asiah l REN 69207
显示
Whatsapp 🤗 👇🏻
显示

The Roof Realty Sdn. Bhd.
Buy | Sell | Rent - Residential | New Development | Land | Commercial
#rumahuntukdijual
#propertyforsale
#sungaipetani

详细信息

Bed icon 卧室
3
Bathtub icon 浴室
2
Maximize icon 大小
2,637 平方英尺
Home icon 产权类型
永久产权
Parking icon 停车位
2
Calendar icon 发布于
Fri, Jul 4, 2025 12:17 AM
Eye icon 次观看
2521

房产位置

附近设施

公园
1,112 英尺
休闲 公园
公园
1,499 英尺
休闲 公园
公园
1,739 英尺
休闲 公园
游乐场
1,942 英尺
休闲 游乐场
Sekolah Kebangsaan Ambangan Heights
2,034 英尺
教育 学校
公园
2,215 英尺
休闲 公园
TF Value-Mart
2,398 英尺
购物 超市
公园
2,418 英尺
休闲 公园
公园
2,536 英尺
休闲 公园
公园
2,638 英尺
休闲 公园
公园
2,936 英尺
休闲 公园
公园
3,107 英尺
休闲 公园

房贷计算器

类似房产

175,000 MYR 146 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
1,195 平方英尺
Muhammad Ihsan Zainuddin
2周前 1219
210,000 MYR 175 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
1,200 平方英尺
Muhammad Ihsan Zainuddin
2周前 1170
270,000 MYR 180 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
1,500 平方英尺
RAJMIN RAHMAN
2周前 1348
499,000 MYR 204 MYR / 平方英尺
3 卧室
3 浴室
2,450 平方英尺
Karen Wong
1个月前 2616
299,000 MYR 114 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
2,625 平方英尺
Mustafa
1个月前 2770
258,000 MYR 152 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
1,700 平方英尺
Mohd
1个月前 3410

也看看

Norasiah
房源 16