保存 分享

出售的平房

已过期

Kg Mak Chili, Kemaman, 登嘉楼, 马来西亚

410,000 MYR
293 MYR / 平方英尺
价格 (马来西亚林吉特)
1,400
大小 (平方英尺)
4
卧室
3
浴室

描述

PROMOSI RAMADAN

Rumah Banglo Kg Mak Chili Kemaman

Dapat CASHBACK 15k

Butiran
- Rizab Melayu, Freehold
- Rumah 4 bilik 3 tandas
- Luas tanah 540mps / 5810kps
- Luas rumah 1400kps

Kemudahan
- JPJ Mak Chili 500m
- SMK Permai 1.5km
- Stadium Mak Chili 850m
- Bandar Chukai 3.6km

Harga: RM410,000

CALL/WHATSAPP
Najmi Che Seman (REN 59388)
显示
显示

TELEGRAM RUMAH UNTUK DIJUAL
显示

LANDSWORTH PROPERTIES SDN. BHD. (E(1)1959)

详细信息

Bed icon 卧室
4
Bathtub icon 浴室
3
Maximize icon 大小
1,400 平方英尺
Home icon 产权类型
永久产权
Calendar icon 发布于
Sun, Jun 29, 2025 12:13 AM
Eye icon 次观看
6251

房产位置

附近设施

Restoran Bonda D&G
509 英尺
餐饮 餐馆
Akademi Jarum Berlian
1,765 英尺
教育 学院
7-Eleven
Jalan Saga
1,857 英尺
购物 便利店
RP Tom Yam
1,873 英尺
餐饮 餐馆
Zanis Tomyam
1,998 英尺
餐饮 餐馆
Jaya Trading
2,070 英尺
购物 超市
Stadium Mini Mak Chili
2,208 英尺
休闲 公园
Nasi Ayam Zainun
2,736 英尺
餐饮 餐馆
牙医
2,795 英尺
医疗 牙医
Pok Nong Sate
2,982 英尺
餐饮 餐馆
学校
3,274 英尺
教育 学校
Sekolah Kebangsaan Bandar Baru
3,622 英尺
教育 学校

房贷计算器

类似房产

485,000 MYR 287 MYR / 平方英尺
4 卧室
3 浴室
1,690 平方英尺
Muhammad Najmi b Che Seman
1个月前 691
495,000 MYR 74 MYR / 平方英尺
4 卧室
3 浴室
6,700 平方英尺
Helmi
3个月前 1619
820,000 MYR 114 MYR / 平方英尺
4 卧室
3 浴室
7,180 平方英尺
Rosdiana Binti Abdullah
4个月前 2238
430,000 MYR 62 MYR / 平方英尺
4 卧室
3 浴室
6,921 平方英尺
indra amier iskandar
5个月前 2564
510,000 MYR 92 MYR / 平方英尺
4 卧室
2 浴室
5,517 平方英尺
Mohamad Izham Razizul
5个月前 2811
420,000 MYR 210 MYR / 平方英尺
4 卧室
3 浴室
2,000 平方英尺
NURUL HAFIZAH
5个月前 3007

也看看

Muhammad Najmi b Che Seman
房源 7