保存 分享

出售的房屋

已过期

Cinta Sayang Resort Homes, Sungai Petani, 吉打, 马来西亚

385,000 MYR
197 MYR / 平方英尺
价格 (马来西亚林吉特)
1,959
大小 (平方英尺)
4
卧室
4
浴室

描述

TERES 2 TINGKAT UNTUK DIJUAL DI CINTA SAYANG RESORT HOMES, SUNGAI PETANI‼️
Rumah cantik, kawasan tenang & lokasi strategik!

HARGA JUALAN: RM 385,000 (NEGO!)
NILAI PASARAN: RM 450,000
STATUS: FREEHOLD | REZAB MELAYU

SPESIFIKASI RUMAH:
✅ 2 Tingkat Teres
✅ 4 Bilik Tidur | 4 Bilik Air | 1 Stor
✅ Luas Tanah: 1,959 kaki persegi
✅ Unit Standard (Belum Renovate – Senang Ubah Suai Ikut Citarasa!)
✅ Tahun Dibina: 2010

LOKASI MEMANG POWER!
📍 700m ke Surau As-Salam CSRH
📍 900m ke 99 Speedmart
📍 2.6km ke Hospital Sultan Abdul Halim
📍 3.6km ke Amanjaya Mall
📍 4.2km ke Plaza Tol SP Utara

KENAPA PERLU BELI RUMAH NI?
✨ Kawasan perumahan eksklusif & selamat
✨ Sesuai untuk duduk sendiri atau pelaburan
✨ Harga boleh runding sampai jadi!

BERMINAT? JANGAN TUNGGU LAMA-LAMA!
Hubungi terus:
Jimi Nizam (REN 62593)
📞 显示
CCI Realty Sdn. Bhd.

详细信息

Bed icon 卧室
4
Bathtub icon 浴室
4
Sofa icon 配有家具
无装修
Maximize icon 大小
1,959 平方英尺
Home icon 产权类型
永久产权
Crane icon 建造年份
2010
Calendar icon 发布于
Sat, Jun 21, 2025 12:18 AM
Eye icon 次观看
5242

房产位置

附近设施

Hussain’s Cinta Sayang
Jalan 2
1,319 英尺
餐饮 餐馆
Nasi lemak cinta sayang
2,831 英尺
餐饮 餐馆
Klinik Seraya
3,150 英尺
医疗 诊所

房贷计算器

类似房产

338,000 MYR 85 MYR / 平方英尺
4 卧室
2 浴室
4,000 平方英尺
Mustafa
1个月前 2745
390,000 MYR 122 MYR / 平方英尺
4 卧室
3 浴室
3,200 平方英尺
Azura Abdul Ghani
1个月前 2759
659,000 MYR 220 MYR / 平方英尺
4 卧室
4 浴室
3,000 平方英尺
MR. Yeow
1个月前 2151
880,000 MYR 259 MYR / 平方英尺
4 卧室
4 浴室
3,400 平方英尺
Adam Wong
1个月前 2437
650,000 MYR 226 MYR / 平方英尺
4 卧室
4 浴室
2,880 平方英尺
Low
2个月前 3491
445,000 MYR 253 MYR / 平方英尺
4 卧室
4 浴室
1,760 平方英尺
Syed Redho Syed Mokhtar
2个月前 4001

也看看

Mohd Saiful Nizam bin Md Jimi
房源 57