保存 分享

出售的平层住宅

已过期

FLAT Taman Kota Cheras, Batu 9, Cheras, 吉隆坡, 马来西亚

160,000 MYR
246 MYR / 平方英尺
价格 (马来西亚林吉特)
650
大小 (平方英尺)
3
卧室
1
浴室

描述

Walk Up FLAT Taman Kota Cheras, Batu 9 untuk dijual

RM160,000 Nego!!!

Butiran:
Saiz 650 sqft
Bilik tidur: 3
Bilik air: 1
Tingkat: 4
Bumi Lot
Leasehold Strata

AKSES MUDAH:
- MRT Sri Raya
- Grand Saga Highway
- LEKAS Highway
- SILK Highway

untuk temujanji melihat rumah sila hubungi
显示
Iszrin Abd Rahim
Chester Properties

详细信息

Bed icon 卧室
3
Bathtub icon 浴室
1
Maximize icon 大小
650 平方英尺
Home icon 产权类型
租赁权
Calendar icon 发布于
Mon, Sep 16, 2024 7:03 AM
Eye icon 次观看
1733

房产位置

附近设施

Jalan Lanchang Park
407 英尺
休闲 公园
CBC Restaurant
472 英尺
餐饮 餐馆
Kopitiam 7
522 英尺
餐饮 餐馆
Almafi Bistro
525 英尺
餐饮 餐馆
Kopi Street
545 英尺
餐饮 餐馆
Channel
554 英尺
餐饮 餐馆
House of Wheat
568 英尺
餐饮 咖啡馆
Come Mart
577 英尺
购物 便利店
C for Coffee
610 英尺
餐饮 咖啡馆
OMG
617 英尺
餐饮 咖啡馆
D'Oro Wine & Dine
617 英尺
餐饮 餐馆
East 1
633 英尺
餐饮 餐馆

房贷计算器

类似房产

130,000 MYR 200 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
650 平方英尺
Bill Khong
3个月前 3963
130,000 MYR 173 MYR / 平方英尺
3 卧室
1 浴室
750 平方英尺
vanny
3个月前 4047
235,000 MYR 316 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
743 平方英尺
Aminuddin Khamis
4个月前 4301
228,000 MYR 228 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
1,000 平方英尺
Andrew Wong
4个月前 4409
195,000 MYR 279 MYR / 平方英尺
3 卧室
3 浴室
700 平方英尺
Remus Chen
4个月前 4590
199,000 MYR 306 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
650 平方英尺
Wilson
4个月前 4619

也看看

Iszrin
房源 1