保存 分享

出售的平层住宅

已过期

5th Mile, Near to SMK Matang Hilir, Kuching, 砂拉越, 马来西亚

100,000 MYR
155 MYR / 平方英尺
价格 (马来西亚林吉特)
645
大小 (平方英尺)
3
卧室
1
浴室

描述

First Floor (Level 2), Apartment Suria Jaya Matang, Apartment For Sale / Untuk Dijual

Lokasi
显示

📍Taman Suria Jaya Matang 5th Mile, Near to SMK Matang Hilir

✅3 bedrooms 1bathroom
✅Size 645sqft
✅Tiles flooring

Harga jualan RM 100,000 shj

✅Well maintained conditioned, hanya perlu cat baru shj
.
Contact:
Victor Ho 显示
Sianni 显示
.
The Roof Realty Sdn Bhd
REN01325 • REN37932

详细信息

Bed icon 卧室
3
Bathtub icon 浴室
1
Maximize icon 大小
645 平方英尺
Home icon 产权类型
租赁权
Calendar icon 发布于
Tue, Mar 4, 2025 2:36 PM
Eye icon 次观看
28958

房产位置

附近设施

Padang Merdeka
164 英尺
休闲 公园
Heritage Central Cafe
285 英尺
餐饮 咖啡馆
Starbucks
302 英尺
餐饮 咖啡馆
KFC
308 英尺
餐饮 快餐
Pizza Hut
338 英尺
餐饮 餐馆
Burger King
348 英尺
餐饮 快餐
Gloria Jean's
381 英尺
餐饮 咖啡馆
Plaza Merdeka
410 英尺
购物 购物中心
Klinik Kesihatan Jalan Masjid
466 英尺
医疗 诊所
Big Mart
499 英尺
购物 便利店
Seattle Coffee & Tea
499 英尺
餐饮 咖啡馆
Subway
541 英尺
餐饮 快餐

房贷计算器

类似房产

180,000 MYR 300 MYR / 平方英尺
3 卧室
1 浴室
600 平方英尺
Joey Liew REN: 01374
1个月前 2520
140,000 MYR 214 MYR / 平方英尺
3 卧室
1 浴室
654 平方英尺
Joey Liew REN: 01374
1个月前 2352
180,000 MYR 300 MYR / 平方英尺
3 卧室
1 浴室
600 平方英尺
Joey Liew REN: 01374
3个月前 7124
180,000 MYR 277 MYR / 平方英尺
3 卧室
1 浴室
650 平方英尺
Ting Chek Ching
3个月前 7974
260,000 MYR 283 MYR / 平方英尺
3 卧室
1 浴室
920 平方英尺
Golden Key Property
4个月前 8787
115,000 MYR 176 MYR / 平方英尺
3 卧室
1 浴室
654 平方英尺
Joey Liew REN: 01374
5个月前 12325

也看看

VICTOR
房源 79