保存 分享

出售的平层住宅

已过期

SURIA MERBAH 2A, Bayan Lepas, 槟城, 马来西亚

240,000 MYR
372 MYR / 平方英尺
价格 (马来西亚林吉特)
645
大小 (平方英尺)
3
卧室
2
浴室

描述

TENANG💥
VIEW BANDAR DARI SEMUA BAHAGIAN RUMAH✨
UNTUK DIJUAL📣
=========================
SURIA MERBAH 2A, BAYAN LEPAS, PENANG.
HARGA JUALAN : RM240,000(nego)
=========================

Spesifikasi
- Apartment
- ⁠Lot Tepi
- Free hold
- ⁠Open Title
- Strata title ready
- ⁠Tingkat 33
- 3 bilik, 2 bilik air
- 645.84 sqft built up approx
- Grill and awning
- ⁠2 Tier Security
- ⁠Maintenance Fee RM105
- ⁠Open Parking Bermula Tingkat 4-7

Kemudahan :
🔹500m ke Pasar & Kompleks MBPP
🔹500m ke Surau
🔹1.6km ke Kindergarten
🔹2km ke Fresh Mart
🔹3.2km ke Bank BSN
🔹4km ke Pantai Hospital
🔹4km ke Shopping Complex
🔹5km ke Bus Station/ Airport
🔹8km ke USM
=================================
HARGA JUALAN: RM240,000(nego)
MV
RM300,000
=================================

~Owner benarkan markup loan
~ Urusan pinjaman dan guaman akan diuruskan

Untuk Maklumat Lanjut, Sila Hubungi:

IHSAN ZAINUDDIN
CCI REALTY
显示
REN44862
*mie cc*
15/1/25

详细信息

Bed icon 卧室
3
Bathtub icon 浴室
2
Maximize icon 大小
645 平方英尺
Home icon 产权类型
永久产权
Calendar icon 发布于
Sat, Mar 1, 2025 3:54 PM
Eye icon 次观看
8360

房产位置

附近设施

Bayan Lepas Market
180 英尺
购物 购物中心
Cargas Cafe
433 英尺
餐饮 咖啡馆
停车场
505 英尺
交通 停车场
Fizzy's Shellout Cafe
Kampung Bukit, Bayan Lepas
581 英尺
餐饮 咖啡馆
Sekolah Kebangsaan Bayan Lepas
774 英尺
教育 学校
Taman Kejiranan Halaman Murni Bayan Lepas
991 英尺
休闲 公园
停车场
1,585 英尺
交通 停车场
停车场
1,608 英尺
交通 停车场
Klinik Kesihatan Bayan Lepas
1,818 英尺
医疗 诊所
停车场
1,942 英尺
交通 停车场
停车场
2,057 英尺
交通 停车场
停车场
2,162 英尺
交通 停车场

房贷计算器

类似房产

258,000 MYR 381 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
678 平方英尺
Eric TWL
1个月前 2278
269,000 MYR 414 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
650 平方英尺
rijal redzha bin khairul hafiz
1个月前 1469
258,000 MYR 381 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
678 平方英尺
Darren
2个月前 1904
235,000 MYR 341 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
689 平方英尺
AMALINA RASHID
2个月前 2132
258,000 MYR 381 MYR / 平方英尺
3 卧室
1 浴室
678 平方英尺
Ethen Tan