保存 分享

出售的联排别墅

已过期

xxx U, Jalan DC 5/6, Desa Coalfields, Sungai Buloh, 雪兰莪, 马来西亚

179,000 MYR
234 MYR / 平方英尺
价格 (马来西亚林吉特)
764
大小 (平方英尺)
3
卧室
2
浴室

描述

TOWNHOUSE (UPPER FLOOR), DESA COALFIELDS SUNGAI BULOH
.
PROPERTY DETAILS
- xxx U , Jalan DC 5/6, Desa Coalfields
- Freehold
- Built up: 764 sqft
- Land area: sqft
- intermediate
- Upper floor
- Low cost house
- Bedrooms: 3, Bathrooms: 2
- Tenanted
.
AMENITIES:
- SK Desa Aman, SJKT Bukit Darah, Wesley Methodist School
- Lotus’s, The Store, 99 Speedmart, KIPMall, Pasaraya BEST, Econsave
==========================
ASKING PRICE: RM 179,000
==========================

📞 012-594.2708 BANG YUS (REN47058)
📲 显示
🇲🇾 显示

Kepada PEMILIK Hartanah yang ingin menjual atau sewakan hartanah (Rumah / Kedai / Tanah).
Kami sedia membantu anda dalam urusan:

(+) Perkhidmatan Jual Beli Hartanah
(+) Semakan Harga Terkini Pasaran
(+) Urusan Permohonan Pinjaman
(+) Urusan Khidmat Guaman
(+) Khidmat Nasihat Jual Beli Hartanah (Prosedur dan Proses Penjualan / Pembelian)
(+) Tiada ejen fee dikenakan keatas pembeli

详细信息

Bed icon 卧室
3
Bathtub icon 浴室
2
Maximize icon 大小
764 平方英尺
Home icon 产权类型
永久产权
Calendar icon 发布于
Thu, Feb 27, 2025 11:42 AM
Eye icon 次观看
7109

房产位置

附近设施

Kolej Vokasional Sungai Buloh
2,874 英尺
教育 学院
Bikers Cafe
2,913 英尺
餐饮 餐馆
Rasa Malaya Cafe
2,930 英尺
餐饮 餐馆
Restoran Nasi Padang
2,959 英尺
餐饮 餐馆
公园
3,189 英尺
休闲 公园
游乐场
3,196 英尺
休闲 游乐场
SK Sungai Pelong
3,264 英尺
教育 学校
游乐场
3,438 英尺
休闲 游乐场

房贷计算器

类似房产

220,000 MYR 295 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
745 平方英尺
Mohd Ammar
1个月前 3810
310,000 MYR 311 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
998 平方英尺
Desmond Tang
4个月前 5408
180,000 MYR 236 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室