保存 分享

出售的平层住宅

新的

Jalan Bendahara, Melaka City, 马六甲, 马来西亚

179,000 MYR
326 MYR / 平方英尺
价格 (马来西亚林吉特)
549
大小 (平方英尺)
2
卧室
1
浴室

描述

🔥 FLAT RUMAH PANGSA 9 TINGKAT UNTUK DIJUAL 🔥

📍 Jalan Bendahara, Melaka
💥 Lokasi Premium di Tengah Bandar Melaka 💥

🏢 Rumah Pangsa 9 Tingkat
✔️ Freehold
✔️ Non-Bumi Lot
✔️ Menghadap Jalan Utama (Main Road Facing)

🛏️ 2 Bilik Tidur | 1 Bilik Air
📐 Keluasan: 549 sqft

✨ KENAPA PILIH UNIT INI?
✅ Lokasi sangat strategik di pusat bandar
✅ Harga mampu milik – sesuai untuk duduk sendiri atau pelaburan
✅ Tingkat tinggi – pemandangan lebih baik & pengudaraan lebih lancar
✅ Keadaan baik – sedia untuk terus masuk duduk
✅ Walking distance ke Jonker Street 🚶
✅ Walking distance ke Little India & Chinatown 🚶
✅ Dekat dengan restoran, hotel & pelbagai kemudahan
✅ Akses mudah ke pengangkutan awam & jalan utama

💰 Peluang terbaik untuk own stay atau investment!

📞 Berminat? Hubungi John 显示 untuk maklumat lanjut atau temujanji viewing!

详细信息

Bed icon 卧室
2
Bathtub icon 浴室
1
Maximize icon 大小
549 平方英尺
Home icon 产权类型
永久产权
Calendar icon 发布于
Sat, May 23, 2026 12:22 AM
Eye icon 次观看
83

房产位置

房贷计算器

类似房产

90,000 MYR 164 MYR / 平方英尺
2 卧室
1 浴室
549 平方英尺
Adison Ng
2周前 628
58,000 MYR 110 MYR / 平方英尺
2 卧室
1 浴室
528 平方英尺
Seet Shi Jie
1个月前 2796
62,000 MYR 118 MYR / 平方英尺
2 卧室
1 浴室
527 平方英尺
YT Ng 0166662228
4个月前 9022
89,000 MYR 169 MYR / 平方英尺
2 卧室
1 浴室
527 平方英尺
Helmi Umros
5个月前 11445
79,000 MYR 152 MYR / 平方英尺
2 卧室
1 浴室
520 平方英尺
Fiona
6个月前 12235
90,000 MYR 164 MYR / 平方英尺
2 卧室
1 浴室
549 平方英尺
Adison Ng
10个月前 22370

也看看

John Malacca Realtor
房源 8