保存 分享

出售的平层住宅

Tenggiri, Seberang Jaya, 槟城, 马来西亚

150,000 MYR
253 MYR / 平方英尺
价格 (马来西亚林吉特)
592
大小 (平方英尺)
2
卧室
2
浴室

描述

🔥FLAT TENGGIRI, SEBERANG JAYA 🔥
💰 Harga: RM150,000

Rare unit apartment dengan lift 🛗 di Seberang Jaya. Sesuai untuk own stay atau pelaburan sewaan.

▪️ 592 sqft
▪️ 2 bilik, 1+1 tandas
▪️ Corner unit
▪️ Lot International
▪️ Balcony laundry 🌆 dengan view Bandar Sunway
▪️ Open parking 🚗
▪️ Akses kad keselamatan 🔐
▪️ leased hold balance 57 years

📍 Lokasi strategik:
• ±3 minit ke Sunway Carnival Mall
• ±5 minit ke Hospital Seberang Jaya
• ±5 minit ke Penang Sentral
• ±7 minit ke Auto City Juru
• Akses mudah ke PLUS Highway & Butterworth Outer Ring Road

✅nak buat own stay boleh
✅nak jadikan rental investment unit pun boleh

berbaloi untuk harga bawah RM200k di kawasan matang dengan demand sewaan yang baik.

Susah nak jumpa flat harga macam ni yang siap ada lift 🛗 area Seberang Jaya.

Call or whatsapp :
Mr zaharin: 显示

详细信息

Bed icon 卧室
2
Bathtub icon 浴室
2
Maximize icon 大小
592 平方英尺
Home icon 产权类型
租赁权
Calendar icon 发布于
Thu, May 21, 2026 12:15 AM
Eye icon 次观看
151

房产位置

房贷计算器

类似房产

140,000 MYR 255 MYR / 平方英尺
2 卧室
2 浴室
550 平方英尺
ZAHARAH MOHAMED
1周前 409
140,000 MYR 255 MYR / 平方英尺
2 卧室
2 浴室
550 平方英尺
Muhd Irfan Nasyriq
1个月前 2457
130,000 MYR 236 MYR / 平方英尺
2 卧室
2 浴室
550 平方英尺
Gary Tan
2个月前 1882
130,000 MYR 247 MYR / 平方英尺
2 卧室
2 浴室
527 平方英尺
Nick Lim
2个月前 1897
120,000 MYR 226 MYR / 平方英尺
2 卧室
2 浴室
530 平方英尺
Fanny Wong
2个月前 2070
130,000 MYR 247 MYR / 平方英尺
2 卧室
1 浴室
527 平方英尺
Sunny Yang
2个月前 1700

也看看

zaharin samsudin
房源 1