保存 分享

出售的公寓

新的

Idaman Seroja, Sungai Ara, 槟城, 马来西亚

235,000 MYR
362 MYR / 平方英尺
价格 (马来西亚林吉特)
650
大小 (平方英尺)
3
卧室
2
浴室

描述

🏡 APARTMENT IDAMAN SEROJA UNTUK DIJUAL 🔥
📍 Bayan Lepas, Penang

💰 HARGA JUALAN : RM235,000
📊 Market Value : RM240,000

💥 SESUAI UNTUK INVESTMENT | HIGH DEMAND RENTAL AREA 💥

🏠 DETAIL PROPERTY:
• Apartment
• 3 bilik tidur
• 2 bilik air
• Keluasan: 650 sqft
• Tingkat 15
• Freehold
• Bumi Lot
• Strata title ready
• Lift access card
• Open parking
• Maintenance fee: RM66
• Basic unit (perabot tidak termasuk)

💰 STATUS UNIT:
✔️ Currently tenanted
✔️ Terus ada income sewa

📍 KEMUDAHAN BERDEKATAN:
• ±3 km Penang International Airport
• ±2–4 km Bayan Lepas Free Industrial Zone
• ±8 km Queensbay Mall
• ±10 km Penang Bridge

🔥 HIGHLIGHT UNIT:
✅ Harga mampu milik
✅ Kawasan permintaan sewa tinggi
✅ Sesuai untuk pelabur
✅ Tenant ready

💼 PEMBELIAN:
✔ Loan Bank / Cash
✔ Deposit booking serendah RM1,000
✔ Urusan loan & guaman diuruskan

📲 UNTUK INFO / VIEWING:
Nazrin
CCI Realty
📞 显示

详细信息

Bed icon 卧室
3
Bathtub icon 浴室
2
Sofa icon 配有家具
无装修
Maximize icon 大小
650 平方英尺
Home icon 产权类型
永久产权
Calendar icon 发布于
Thu, May 21, 2026 12:12 AM
Eye icon 次观看
92

房产位置

房贷计算器

类似房产

390,000 MYR 459 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
850 平方英尺
S K Heng
1个月前 2707
350,000 MYR 467 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
750 平方英尺
Eric Choong
1个月前 3065
280,000 MYR 400 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
700 平方英尺
Damien Lim
1个月前 2977
270,000 MYR 415 MYR / 平方英尺
3 卧室
1 浴室
650 平方英尺
Jack Cheong 012-9363288
3个月前 7586
218,000 MYR 335 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
650 平方英尺
Amzyr Rashid Property
3个月前 7564
245,000 MYR 377 MYR / 平方英尺
3 卧室
1 浴室
650 平方英尺
Sammi Ooi
3个月前 7731

也看看

Nazrin Shah Property
房源 9