保存 分享

出售的房屋

新的

Taman Seri Pandan, Melaka Tengah, 马六甲, 马来西亚

260,000 MYR
196 MYR / 平方英尺
价格 (马来西亚林吉特)
1,324
大小 (平方英尺)
3
卧室
2
浴室

描述

𝗧𝗲𝗿𝗲𝘀 𝟭 𝗧𝗶𝗻𝗴𝗸𝗮𝘁 𝗨𝗡𝗧𝗨𝗞 𝗗𝗜𝗝𝗨𝗔𝗟 @ 𝗧𝗮𝗺𝗮𝗻 𝗦𝗲𝗿𝗶 𝗣𝗮𝗻𝗱𝗮𝗻 𝗠𝗘𝗟𝗔𝗞A- 𝗣𝗔𝗥𝗧𝗜𝗔𝗟𝗟𝗬 𝗙𝗨𝗥𝗡𝗜𝗦𝗛𝗘𝗗
=====================
𝗛𝗔𝗥𝗚𝗔 : 𝗥𝗠 𝟮𝟲𝟬,𝟬𝟬𝟬.𝟬𝟬💯
=====================

DETAILS
👉Teres 1 Tingkat [INTERMEDIATE]
👉FREEHOLD
👉REZAB MELAYU
👉Saiz : 24'x 55' @ 1,324 kps
👉3 Bilik 2 Bilik Air

RENOVATED & PARTIALLY FURNISHED
✅Fully extended depan & belakang
✅3 katil single
✅Pati ais
✅Mesin basuh
✅Aircond 1.5hp

NEARBY AMENITIES
📌240 m ke Surau Al Hikmah Taman Seri Pandan
📌1.6 km ke SMK Tun Tuah
📌1.7 km ke SK Tengkera 1
📌4.5 km ke Bandaraya Melaka
📌6.5 km ke Pantai Klebang

Interested? Contact Me Now!

Khairmy Amin
Real Estate Negotiator (REN 30064)
IQI REALTY SDN. BHD. (E (1) 1584/8)
Tel: 显示

#LS 显示

详细信息

Bed icon 卧室
3
Bathtub icon 浴室
2
Sofa icon 配有家具
部分装修
Maximize icon 大小
1,324 平方英尺
Home icon 产权类型
租赁权
Calendar icon 发布于
Sat, May 16, 2026 12:41 AM
Eye icon 次观看
20

房产位置

房贷计算器

类似房产

330,000 MYR 275 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
1,200 平方英尺
0132079879 Khairmy Amin
3小时前 20
330,000 MYR 236 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
1,400 平方英尺
EL Fatih Property Melaka
1个月前 2020
270,000 MYR 193 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
1,399 平方英尺
Azuwa Fadzil
2个月前 1886
270,000 MYR 193 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
1,400 平方英尺
FAIZAL RAHMAT
2个月前 1992
270,000 MYR 208 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
1,300 平方英尺
SITI MARIAMAH
3个月前 3794
350,000 MYR 102 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
3,426 平方英尺
Azuwa Fadzil
3个月前 4076

也看看

0132079879 Khairmy Amin
房源 28