保存 分享

出售的平房

新的

Lorong Merbau, Kuala Terengganu, 登嘉楼, 马来西亚

380,000 MYR
211 MYR / 平方英尺
价格 (马来西亚林吉特)
1,800
大小 (平方英尺)
4
卧室
2
浴室

描述

Maklumat Unit:

▪ Banglo 1 tingkat Lorong Merbau, Manir, Tualang
▪ 4 bilik tidur dan 2 bilik air
▪ Saiz tanah 4,757 sqft | Saiz Binaan lebih kurang 1,800 sqft
▪ Rumah dijaga dalam keadaan baik dan bersih
▪ Dapur telah diubah suai (extended) di bahagian tepi rumah
▪ Lokasi strategik — berhampiran Mr DIY, dalam 700m ke Pasar Manir, 1 km ke Masjid Kg Tualang

💰 Harga Jualan: RM380,000
Urusan loan bank/LPPSA dan guaman, kami boleh bantu uruskan

📞 Untuk pertanyaan lanjut atau temujanji viewing, sila hubungi saya.
Saya menguruskan jualan & sewaan hartanah sekitar Terengganu secara profesional.

📲 Izat Amir (REN 19842)
Perunding Hartanah Berdaftar
CC Khor Real Estate Agency
WhatsApp / Call: 显示

详细信息

Bed icon 卧室
4
Bathtub icon 浴室
2
Maximize icon 大小
1,800 平方英尺
Home icon 产权类型
永久产权
Calendar icon 发布于
Sat, May 16, 2026 12:33 AM
Eye icon 次观看
24

房产位置

房贷计算器

类似房产

400,000 MYR 222 MYR / 平方英尺
4 卧室
2 浴室
1,800 平方英尺
Izat Amir Arifin
4个月前 2570
650,000 MYR 280 MYR / 平方英尺
4 卧室
4 浴室
2,323 平方英尺
Sweet Home Property
5个月前 3149
6,500,000 MYR 2,798 MYR / 平方英尺
4 卧室
4 浴室
2,323 平方英尺
Syed Al Idrus
5个月前 3245
690,000 MYR 297 MYR / 平方英尺
4 卧室
4 浴室
2,323 平方英尺
ALIAS MOHAMAD
6个月前 4889
399,000 MYR 249 MYR / 平方英尺
4 卧室
2 浴室
1,600 平方英尺
Wan Khairul Anuar
7个月前 4663
400,000 MYR 250 MYR / 平方英尺
4 卧室
2 浴室
1,600 平方英尺
Hamdan Yaacob
11个月前 8397

也看看

Izat Amir Arifin
房源 5