保存 分享

出售的房屋

新的

Laman Sendayan, Bandar Sri Sendayan, 森美兰, 马来西亚

425,000 MYR
283 MYR / 平方英尺
价格 (马来西亚林吉特)
1,500
大小 (平方英尺)
4
卧室
3
浴室

描述

For SALE🎯

📌𝟮 𝗧𝗶𝗻𝗴𝗸𝗮𝘁 𝗟𝗮𝗺𝗮𝗻 𝗦𝗲𝗻𝗱𝗮𝘆𝗮𝗻, 𝗦𝗿𝗶 𝗦𝗲𝗻𝗱𝗮𝘆𝗮𝗻, 𝗡.𝗦𝗲𝗺𝗯𝗶𝗹𝗮𝗻

𝗕𝘂𝘁𝗶𝗿𝗮𝗻 𝗛𝗮𝗿𝘁𝗮𝗻𝗮𝗵:
🏠Rumah Teres 2 Tingkat
📃 FREEHOLD & BUMI LOT
📐 Saiz Tanah: 20’ x 65’
🏠 Keluasan Binaan: ± 2,150 sqft
🛏️ 4 Bilik Tidur
🚿 3 Bilik Air
🚗 2 Parking
🏠 Gated & Guarded

𝗞𝗲𝗹𝗲𝗯𝗶𝗵𝗮𝗻 𝗟𝗼𝗸𝗮𝘀𝗶:
📍 Berdekatan sekolah, masjid & kedai
📍 Akses mudah ke Bandar Sri Sendayan & Seremban
📍 Persekitaran tenang & selamat

💡 𝗦𝗲𝘀𝘂𝗮𝗶 𝘂𝗻𝘁𝘂𝗸:
✔️ Keluarga muda & besar
✔️ Rumah pertama

Harga jualan : RM425,000 (Nego)

📲 Berminat?
PM / WhatsApp sekarang untuk maklumat lanjut & temujanji viewing.

显示
显示
显示

𝐀𝐳𝐦𝐢𝐫
📞𝟎𝟏𝟑-𝟕𝟖𝟕𝟏𝟕𝟖𝟔
𝐑𝐄𝐍𝟒𝟑𝟔𝟔𝟗
𝐍𝐇𝐏𝐂 | 𝐄𝐒𝐏𝐏𝐑𝐎𝐏𝐄𝐑𝐓𝐈𝐄𝐒

详细信息

Bed icon 卧室
4
Bathtub icon 浴室
3
Maximize icon 大小
1,500 平方英尺
Home icon 产权类型
永久产权
Parking icon 停车位
2
Calendar icon 发布于
Thu, May 14, 2026 12:49 AM
Eye icon 次观看
148

房产位置

房贷计算器

类似房产

370,000 MYR 184 MYR / 平方英尺
4 卧室
3 浴室
2,008 平方英尺
Ms Watie
1天前 148
600,000 MYR 300 MYR / 平方英尺
4 卧室
3 浴室
2,000 平方英尺
EffendyShohaili
1个月前 3948
620,000 MYR 242 MYR / 平方英尺
4 卧室
4 浴室
2,562 平方英尺
Muhammad Rashdan Bin Abdul Rashid
2个月前 2680
650,000 MYR 406 MYR / 平方英尺
4 卧室
4 浴室
1,600 平方英尺
Mishar Azmi
3个月前 5323
515,000 MYR 368 MYR / 平方英尺
4 卧室
3 浴室
1,400 平方英尺
Nor Fitri
4个月前 4349
250,000 MYR 179 MYR / 平方英尺
4 卧室
2 浴室
1,400 平方英尺
Aklil Hakim
4个月前 4752

也看看

Azmir Mazlan
房源 12