保存 分享

出售的房屋

新的

Taman Klang Ria, Klang, 雪兰莪, 马来西亚

480,000 MYR
308 MYR / 平方英尺
价格 (马来西亚林吉特)
1,560
大小 (平方英尺)
4
卧室
3
浴室

描述

🏡 DOUBLE STOREY END LOT UNTUK DIJUAL – TAMAN KLANG RIA
📍 Taman Klang Ria

✨ Property Details:
• 4 Bilik Tidur | 3 Bilik Air
• Freehold | Bumi Lot
• Keluasan ± 20 x 75
• End Lot – lebih privacy & ada extra ruang
• Kawasan kejiranan matang & tenang

💰 Harga Jual: RM480,000 (NEGO)

💵 Anggaran Sewa: RM1,300 / bulan
• Deposit 2 bulan + 1/2 bulan utiliti
• Tenant: Melayu sahaja

🔥 Kenapa kena beli rumah ini?
✅ Harga bawah market value – peluang terbaik untuk own stay / investment
✅ End lot – lebih luas
✅ Kawasan matang – lengkap dengan kemudahan harian
✅ Akses mudah ke bandar Klang & Shah Alam

📍 Amenities berdekatan:
• Sekolah rendah & menengah
• Mini market, kedai runcit & restoran
• Klinik & farmasi
• Akses mudah ke jalan utama & highway

💬 Serious buyer sahaja
📲 WhatsApp untuk details & viewing:
Azura (REN80656)
📞 显示

详细信息

Bed icon 卧室
4
Bathtub icon 浴室
3
Maximize icon 大小
1,560 平方英尺
Home icon 产权类型
永久产权
Calendar icon 发布于
Thu, May 14, 2026 12:46 AM
Eye icon 次观看
227

房产位置

房贷计算器

类似房产

460,000 MYR 460 MYR / 平方英尺
4 卧室
2 浴室
1,000 平方英尺
Mohd Azwan Ahmad Kamal 0108414014
2天前 226
400,000 MYR 308 MYR / 平方英尺
4 卧室
2 浴室
1,300 平方英尺
Fasnor Hefiz
3天前 253
499,000 MYR 426 MYR / 平方英尺
4 卧室
3 浴室
1,170 平方英尺
Aaron Wong
1周前 810
530,000 MYR 319 MYR / 平方英尺
4 卧室
3 浴室
1,664 平方英尺
Amirul Akmal Zakaria
1周前 785
888,000 MYR 416 MYR / 平方英尺
4 卧室
4 浴室
2,136 平方英尺
Owen Tee
1个月前 3766
730,000 MYR 322 MYR / 平方英尺
4 卧室
4 浴室
2,270 平方英尺
Blythe Phua
1个月前 3314

也看看

AZURA BINTI AHMAD
房源 1