保存 分享

出售的房屋

新的

Taman Bandar Cassia 14100, Batu Kawan, 槟城, 马来西亚

495,000 MYR
254 MYR / 平方英尺
价格 (马来西亚林吉特)
1,948
大小 (平方英尺)
5
卧室
2
浴室

描述

Untuk Di Jual
*Unit Conner Lot*
Teres Dua Tingkat Taman Bandar Cassia 14100, Batu Kawan, Pulau Pinang

Price : Rm495,000.00
( Full Furnished)

Detail:
*Leasehold (baki 74)
*Keluasan 1,948 Sqt
*Bilik: 5
*Bilik Air: 2

*Kawasan industri Batu Kawan.
*Akses terus ke Jambatan Kedua Pulau Pinang dan Lebuhraya Utara-Selatan.

Berminat Hubungi
📞 显示
显示

详细信息

Bed icon 卧室
5
Bathtub icon 浴室
2
Sofa icon 配有家具
全装修
Maximize icon 大小
1,948 平方英尺
Home icon 产权类型
租赁权
Calendar icon 发布于
Tue, May 12, 2026 12:48 AM
Eye icon 次观看
56

房产位置

房贷计算器

类似房产

788,000 MYR 266 MYR / 平方英尺
5 卧室
5 浴室
2,960 平方英尺
WeTrust Properties 017-4014 519
1年前 2834

也看看

SITI FAIRUS BINTI ABDULLAH
房源 5