保存 分享

出售的房屋

新的

Zon anggerik, Sungai Petani, 吉打, 马来西亚

250,000 MYR
250 MYR / 平方英尺
价格 (马来西亚林吉特)
1,001
大小 (平方英尺)
3
卧室
2
浴室

描述

For sale
📍Zon anggerik, Sungai Petani, Kedah
✅Teres 2 tingkat medium cost
✅Freehold
✅1001sqft
✅Non bumi lot
✅3 bilik tidur | 2 bilik air

Kemudahan berdekatan:
📍Surau dan masjid
📍SK dan SMK Taman Ria
📍Shoplots, bengkel dan pasar malam
📍Kawasan Perindustrian Taman Ria Jaya
📍Mydin Taman Batik

Harga Jualan: 250K (nego)
Market value: 300K

Berminat➡️Viewwing➡️🏠Jom mesej untuk pertanyaan : 👇🏻🥰
显示

Natrah Adenan
显示
HIT PROPERTIES
REN59695

详细信息

Bed icon 卧室
3
Bathtub icon 浴室
2
Maximize icon 大小
1,001 平方英尺
Home icon 产权类型
永久产权
Calendar icon 发布于
Sun, May 10, 2026 12:39 AM
Eye icon 次观看
156

房产位置

附近设施

Zon Anggerik Park
Jalan Anggerik 1
745 英尺
休闲 公园
公园
1,135 英尺
休闲 公园
公园
1,660 英尺
休闲 公园
7-Eleven
1,709 英尺
购物 便利店
Bandar Mutiara Park
Jalan BM 4/8
2,152 英尺
休闲 公园
停车场
2,182 英尺
交通 停车场
便利店
2,346 英尺
购物 便利店
停车场
2,346 英尺
交通 停车场
Klinik Dr Shema
2,365 英尺
医疗 诊所
游乐场
2,411 英尺
休闲 游乐场
Mydin
2,490 英尺
购物 超市
Yanti Mini Market
2,575 英尺
购物 便利店

房贷计算器

类似房产

360,000 MYR 257 MYR / 平方英尺
3 卧室
3 浴室
1,400 平方英尺
One Two Buy Property
1天前 155
175,000 MYR 146 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
1,195 平方英尺
Muhammad Ihsan Zainuddin
3天前 406
210,000 MYR 175 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
1,200 平方英尺
Muhammad Ihsan Zainuddin
3天前 401
270,000 MYR 180 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
1,500 平方英尺
RAJMIN RAHMAN
6天前 594
499,000 MYR 204 MYR / 平方英尺
3 卧室
3 浴室
2,450 平方英尺
Karen Wong
3周前 1833
299,000 MYR 114 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
2,625 平方英尺
Mustafa
1个月前 2059

也看看

NATRAH BINTI MOHAMAD ADENAN
房源 32