保存 分享

出售的平房

Taman Hillview, Ampang, 雪兰莪, 马来西亚

3,600,000 MYR
387 MYR / 平方英尺
价格 (马来西亚林吉特)
9,300
大小 (平方英尺)
5
卧室
6
浴室

描述

2 storey BUNGALOW Taman Hillview SALE

Special List AMPANG & MELAWATI
OWNER are WELCOME to LIST

~ Renovated Unit with Swimming Pool
~ FREEHOLD
~ land 9300 sqf
~ built 9800 sqf
~ 4+1 bedroom 5+1 bathroom
~ Guarded

NEARBY SHOPPING MALL & HYPERMARKET
* AEON Setiawangsa, Ampang Point Shopping Center, Giant Hypermarket Hulu Kelang, AEON BIG, Wangsa Walk Mall Wangsa Maju, KLCC, Setapak Central, Near EDUCATIONAL

Easy ACCESSIBLES:
* KL City Center
* SUKE
* Exit MRR2 Highway
* DUKE Highway
* Elevated Highway
* PLUS Highway
* AKLEH

Welcome to Call or Whatsapp : Calvin Tan 显示

***********************************************************

**Banglo 2 Tingkat Taman Hill View, Ampang Untuk Dijual**

~ Freehold (Pegangan Kekal)
~ Unit telah diubahsuai dengan kolam renang
~ Kawasan berpengawal (Guarded)
~ Keluasan Tanah: 9,300 sqft
~ Keluasan Binaan: 9,800 sqft
~ 4+1 Bilik Tidur | 5+1 Bilik Air

Pusat Membeli-belah & Hypermarket Berdekatan:

* SUKE
* MRR2
* DUKE Highway
* Lebuhraya Bertingkat (Elevated Highway)
* PLUS Highway
* AKLEH

Hubungi / WhatsApp:
Calvin Tan 显示

详细信息

Bed icon 卧室
5
Bathtub icon 浴室
6
Maximize icon 大小
9,300 平方英尺
Home icon 产权类型
永久产权
Calendar icon 发布于
Sun, May 10, 2026 12:29 AM
Eye icon 次观看
427

房产位置

附近设施

游乐场
1,286 英尺
休闲 游乐场
Sekolah Rendah Stella Maris
1,601 英尺
教育 学校
Stelvio Bukit Antarabangsa
1,709 英尺
休闲 公园
咖啡馆
Jalan AU 3/1
2,287 英尺
餐饮 咖啡馆
诊所
2,428 英尺
医疗 诊所
停车场
2,441 英尺
交通 停车场
99 Speedmart
2,448 英尺
购物 超市
AK-47
2,671 英尺
餐饮 快餐
Fiske
2,818 英尺
餐饮 餐馆
Sekolah Rendah Agama At-Tibrani
2,835 英尺
教育 学校
Sekolah Menengah Kebangsaan Keramat Wangsa
3,284 英尺
教育 学校
公园
3,402 英尺
休闲 公园

房贷计算器

类似房产

4,300,000 MYR 340 MYR / 平方英尺
5 卧室
5 浴室
12,658 平方英尺
WAN MUHAMMAD 017-9752217
6天前 431
1,500,000 MYR 183 MYR / 平方英尺
5 卧室
5 浴室
8,200 平方英尺
Corliss Tan SY
1个月前 1403
1,900,000 MYR 348 MYR / 平方英尺
5 卧室
5 浴室
5,457 平方英尺
Melvin
1个月前 1433
2,890,000 MYR 697 MYR / 平方英尺
5 卧室
6 浴室
4,144 平方英尺
Nor Fitri
1个月前 1455
3,800,000 MYR 494 MYR / 平方英尺
5 卧室
7 浴室
7,700 平方英尺
Nor Fitri
1个月前 1446
3,800,000 MYR 494 MYR / 平方英尺
5 卧室
7 浴室
7,700 平方英尺
wansaifullah
1个月前 1453

也看看

Calvin
房源 99