保存 分享

出售的平房

已过期

Cinta Sayang Resort, Sungai Petani, 吉打, 马来西亚

800,000 MYR
92 MYR / 平方英尺
价格 (马来西亚林吉特)
8,653
大小 (平方英尺)
4
卧室
2
浴室

描述

House for Sale

Bungalow Setingkat Cinta Sayang Resort, Sg Petani, Kedah.

Freehold
4 Bedrooms
2 Bathrooms
8653sqft
Malay Reserved

- Kitchen Cabinet
- Tiles
- Grill
- Plaster Ceiling
- Tiled Porch

RM800k(nego)

Ada yang nak jual atau mencari rumah contact saya ye...

Mohamad Zulhaimie : 显示

显示

If you have any property you wish to sell / buy / rent, please contact me.

Rakan-rakan REN yang belum join channel telegram saya boleh klik link di bawah..Jom kita COA

显示

MOHAMAD ZULHAIMIE
REN 31262
显示
Gather Properties Sdn Bhd

Fb Acc : Perunding Jual Beli Rumah
Fb Page : Perunding Jual Beli Rumah
Web: 显示

详细信息

Bed icon 卧室
4
Bathtub icon 浴室
2
Maximize icon 大小
8,653 平方英尺
Home icon 产权类型
永久产权
Calendar icon 发布于
Tue, Nov 18, 2025 6:28 AM
Eye icon 次观看
4448

房产位置

附近设施

Sekolah Kebangsaan Taman Ria
2,116 英尺
教育 学校
游乐场
2,395 英尺
休闲 游乐场
停车场
2,425 英尺
交通 停车场
游乐场
2,448 英尺
休闲 游乐场
Klinik Seraya
2,523 英尺
医疗 诊所
游乐场
2,769 英尺
休闲 游乐场
Nasi lemak cinta sayang
2,802 英尺
餐饮 餐馆
Nasi Kandar Al Shiffa
2,884 英尺
餐饮 快餐
停车场
2,900 英尺
交通 停车场
Hospital Sultan Abdul Halim
2,904 英尺
医疗 医院
Tasty Moment
2,927 英尺
餐饮 快餐
Pizza Hut
2,979 英尺
餐饮 餐馆

房贷计算器

类似房产

550,000 MYR 102 MYR / 平方英尺
4 卧室
3 浴室
5,403 平方英尺
Muhammad Ihsan Zainuddin
1个月前 2218
738,000 MYR 183 MYR / 平方英尺
4 卧室
3 浴室
4,036 平方英尺
Lucian
1个月前 2742
580,000 MYR 107 MYR / 平方英尺
4 卧室
3 浴室
5,403 平方英尺
T.A CHAN
2个月前 3113
500,000 MYR 82 MYR / 平方英尺
4 卧室
3 浴室
6,098 平方英尺
Mohd Fazli Bin Ahmad Tarmizi
2个月前 3339
565,000 MYR 94 MYR / 平方英尺
4 卧室
2 浴室
6,000 平方英尺
Siti Mashethah Binti Sahad
3个月前 6578
620,000 MYR 115 MYR / 平方英尺
4 卧室
4 浴室
5,414 平方英尺
Tiny Basarudin
3个月前 7604

也看看

mohamad zulhaimie bin abdul mutalib