保存 分享

出售的房屋

已过期

taman bersatu, Kulim, 吉打, 马来西亚

320,000 MYR
119 MYR / 平方英尺
价格 (马来西亚林吉特)
2,690
大小 (平方英尺)
3
卧室
3
浴室

描述

taman bersatu kulim

Single str corner lot

Land 2690 sqft
3 bedrooms
2+1 bathroom
Freehold
Non Bumi lot
below market price

Selling price Rm 320000 nego

详细信息

Bed icon 卧室
3
Bathtub icon 浴室
3
Maximize icon 大小
2,690 平方英尺
Home icon 产权类型
永久产权
Calendar icon 发布于
Sun, Nov 16, 2025 1:38 PM
Eye icon 次观看
2094

房产位置

附近设施

停车场
915 英尺
交通 停车场
停车场
1,076 英尺
交通 停车场
快餐
1,181 英尺
餐饮 快餐
游乐场
1,381 英尺
休闲 游乐场
游乐场
1,565 英尺
休闲 游乐场
Klinik Desa Air Merah
1,578 英尺
医疗 诊所
Nasi Lemak Mummy
1,841 英尺
餐饮 餐馆
Cendol
1,880 英尺
餐饮 餐馆
BB Tadika Didik Cemerlang
2,028 英尺
教育 幼儿园
Sekolah Tahfiz Sains
2,664 英尺
教育 学校
游乐场
2,677 英尺
休闲 游乐场
Kolej MARA Kulim
2,822 英尺
教育 学院

房贷计算器

类似房产

355,000 MYR 254 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
1,400 平方英尺
MUHAMAD KHAIRUL BIN KAMARUDIN
1周前 551
450,000 MYR 131 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
3,433 平方英尺
CIKPIJA EJEN HARTANAH
1个月前 2177
408,000 MYR 176 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
2,314 平方英尺
Mustafa
1个月前 2433
400,000 MYR 168 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
2,378 平方英尺
FARAHDINA BINTI CHE BAKAR
1个月前 2418
300,000 MYR 214 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
1,400 平方英尺
Muhammad Ammar
1个月前 1896
350,000 MYR 292 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
1,200 平方英尺
muhammad aizat
2个月前 2340

也看看

Ewei
房源 14