保存 分享

出售的公寓

已过期

Taman Saga Emas, Kajang, 雪兰莪, 马来西亚

260,000 MYR
289 MYR / 平方英尺
价格 (马来西亚林吉特)
900
大小 (平方英尺)
3
卧室
2
浴室

描述

FOR SALE - Townhouse Taman Saga Emas, Kajang

ASKING PRICE: RM 260,000 ONLY!

FULL LOAN

DETAILS:
- Block B | Level 1
- Size: 900 sqft
- Leasehold | Bumi Lot
- 3 Bedrooms | 2 Bathrooms
- 1 covered parking

IQI Realty Sdn Bhd
REN40290

** Owner are welcome to list

详细信息

Bed icon 卧室
3
Bathtub icon 浴室
2
Maximize icon 大小
900 平方英尺
Home icon 产权类型
租赁权
Parking icon 停车位
1
Calendar icon 发布于
Sun, Nov 9, 2025 1:12 AM
Eye icon 次观看
3278

房产位置

附近设施

公园
331 英尺
休闲 公园
99 Speedmart
594 英尺
购物 超市
公园
656 英尺
休闲 公园
公园
804 英尺
休闲 公园
公园
1,480 英尺
休闲 公园
公园
1,650 英尺
休闲 公园
Hospital Tengku Permaisuri Norashikin (Pusat Rawatan Wanita dan Kanak-Kanak)
1,755 英尺
医疗 医院
公园
1,781 英尺
休闲 公园
SMK Tinggi Kajang
Jalan Semenyih
1,965 英尺
教育 学校
公园
1,988 英尺
休闲 公园
SJK (T) Kajang
2,005 英尺
教育 学校
停车场
2,014 英尺
交通 停车场

房贷计算器

类似房产

310,000 MYR 307 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
1,011 平方英尺
wansaifullah
4天前 550
225,000 MYR 237 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
950 平方英尺
norafendi kason
6天前 799
240,000 MYR 276 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
870 平方英尺
Afiq Hazwan
1周前 743
330,000 MYR 351 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
940 平方英尺
Suhaimy Mohd
1周前 1125
199,000 MYR 236 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
842 平方英尺
Ikmal Hakim
1个月前 4078
240,000 MYR 218 MYR / 平方英尺
3 卧室
2 浴室
1,100 平方英尺
Fauzi Ahmad
1个月前 3715

也看看

Ilman Nahri
房源 18