保存 分享

出售的房屋

已过期

Lorong Naluri Sukma Fasa 2, Puncak Alam, 雪兰莪, 马来西亚

362,000 MYR
259 MYR / 平方英尺
价格 (马来西亚林吉特)
1,400
大小 (平方英尺)
4
卧室
3
浴室

描述

🏡 Double Storey Terrace @ Lorong Naluri Sukma Fasa 2, Puncak Alam
✨ Rumah 2 Tingkat - harga mampu milik!
📍 Lokasi: Naluri Sukma Fasa 2, Puncak Alam

Butiran Hartanah:
==============
🏠 Leasehold | Bumi Lot
📏 Land Area: 20’ x 70’
🧱 Built-up: ±1400 sqft
🛏️ 4 Bedrooms | 🚿 3 Bathrooms
⚙️ Basic Unit – sesuai untuk dekor ikut citarasa sendiri!

Nearby:
======
- SK Puncak Alam 2
- SMK Puncak Alam
- Masjid Puncak Alam
- Shoplot/commercial area
- Petronas
- Uitm Puncak Alam

*****************************
ASKING PRICE : RM 362,000 ( NEGO )
*****************************

📞 Berminat? Hubungi segera untuk viewing & info lanjut! : 显示

012. 显示 | KAMA | REN 33059
Protasa Properties
hafiz

详细信息

Bed icon 卧室
4
Bathtub icon 浴室
3
Sofa icon 配有家具
无装修
Maximize icon 大小
1,400 平方英尺
Home icon 产权类型
租赁权
Calendar icon 发布于
Fri, Nov 7, 2025 1:08 AM
Eye icon 次观看
3360

房产位置

附近设施

Warung Tapaw
49 英尺
餐饮 餐馆
99 Speedmart
Lorong Naluri Sukma 8/B
118 英尺
购物 超市
Klinik Keluarga Rohani
154 英尺
医疗 诊所
Taski Abim Little Huffaz
Lorong Naluri Sukma 8/1
154 英尺
教育 幼儿园
Popiah Station
171 英尺
餐饮 快餐
7-Eleven
Lorong Naluri Sukma 8/A
180 英尺
购物 便利店
Tadika Awal Intelek
Lorong Naluri Sukma 8/2
184 英尺
教育 幼儿园
停车场
187 英尺
交通 停车场
Riang Ria
190 英尺
购物 便利店
便利店
210 英尺
购物 便利店
便利店
243 英尺
购物 便利店
Tadika Cahaya Iltizam
249 英尺
教育 幼儿园

房贷计算器

类似房产

370,000 MYR 247 MYR / 平方英尺
4 卧室
3 浴室
1,500 平方英尺
Aizuddin Ali -011 5868 2285
1个月前 1041
335,000 MYR 310 MYR / 平方英尺
4 卧室
3 浴室
1,080 平方英尺
FAEIZ MOHD PROPERTY
1个月前 1146
460,000 MYR 287 MYR / 平方英尺
4 卧室
3 浴室
1,604 平方英尺
aiman ghazali
1个月前 1454
410,000 MYR 233 MYR / 平方英尺
4 卧室
3 浴室
1,760 平方英尺
SYAFIQ SHARIFUDIN
1个月前 1633
620,000 MYR 379 MYR / 平方英尺
4 卧室
3 浴室
1,635 平方英尺
Limie.ikhwan
1个月前 1613
520,000 MYR 430 MYR / 平方英尺
4 卧室
3 浴室
1,208 平方英尺
EffendyShohaili
1个月前 43363