保存 分享

出售的房屋

已过期

Bandar Laguna Merbok, Sungai Petani, 吉打, 马来西亚

360,000 MYR
257 MYR / 平方英尺
价格 (马来西亚林吉特)
1,400
大小 (平方英尺)
4
卧室
3
浴室

描述

🔥🏡 NAK RUMAH TERES 2 TINGKAT STRATEGIK & MAMPU MILIK DI SG PETANI❓ 😍✨

📍 Bandar Laguna Merbok, Sungai Petani, Kedah

---

✅ Spesifikasi Hartanah

🏠 Teres 2 Tingkat

📜 Freehold | Bumi Lot

📐 Medium Lot

🛏️ 4 Bilik Tidur

🚿 3 Bilik Air

🗄️ Ada Store bawah tangga

🚗 Parking 2 kereta sedan

🧱 Basic Unit (belum renovate – boleh deco ikut citarasa sendiri)

📏 Luas Tanah: ±1,400 sqft

---

📌 Kemudahan Berdekatan (dalam 5KM radius)

🏬 Lotus’s – ±4km

🏢 Amanjaya Mall – ±5km

🏥 Hospital Sultan Abdul Halim – ±5km

🏫 Sekolah Rendah Bandar Laguna Merbok – ±1km

⛽ Stesen Minyak – ±1km

🕌 Surau & Masjid – ±2km

🚗 Tol Sungai Petani Utara & Selatan – ±7km

---

💡 Kenapa Wajib Beli Rumah Ni?
1️⃣ Lokasi Strategik – Berada dalam kawasan tumpuan & kejiranan matang.
2️⃣ Harga Mampu Milik – RM360K sahaja (Nego 💰).
3️⃣ Freehold Bumi Lot – Pegangan kekal, sesuai untuk pelaburan jangka panjang & warisan keluarga.
4️⃣ Reka Bentuk Praktikal – 4 bilik, 3 bilik air + store bawah tangga.
5️⃣ Dekat Segala Kemudahan – Sekolah, hospital, pasaraya & highway semua dekat.

---

💰 Harga Jualan: RM360,000 (Nego)

📲 Hubungi segera untuk viewing!
Jimi Nizam & Darshini
📞 显示
REN 62593
CCI REALTY SDN BHD

📢 FOR SALE | UNTUK DIJUAL | 房屋出售

详细信息

Bed icon 卧室
4
Bathtub icon 浴室
3
Sofa icon 配有家具
无装修
Maximize icon 大小
1,400 平方英尺
Home icon 产权类型
永久产权
Parking icon 停车位
2
Calendar icon 发布于
Mon, Oct 27, 2025 1:07 AM
Eye icon 次观看
6973

房产位置

附近设施

学校
20 英尺
教育 学校
公园
774 英尺
休闲 公园
公园
1,063 英尺
休闲 公园
公园
1,211 英尺
休闲 公园
Pantai Hospital Laguna Merbok
Lorong BLM 1/10
1,394 英尺
医疗 医院
BLM 3B Park
1,532 英尺
休闲 公园
Persiaran BLM 4a's Park
1,558 英尺
休闲 公园
公园
1,844 英尺
休闲 公园
公园
1,942 英尺
休闲 公园
Tanglish Cafe
5, Lorong BLM 1/4, Bandar Laguna Merbok
2,008 英尺
餐饮 餐馆
公园
2,119 英尺
休闲 公园
Persiaran BLM 5a's Park
2,136 英尺
休闲 公园

房贷计算器

类似房产

338,000 MYR 85 MYR / 平方英尺
4 卧室
2 浴室
4,000 平方英尺
Mustafa
1个月前 2761
390,000 MYR 122 MYR / 平方英尺